Žemės fondo tyrimas


Įvadas. Anketinės apklausos analizė. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.

Sudaryta anketa, remiantis pirmo praktinio darbo tema: „Lietuvos Respublikos Žemės fondo tyrimas“ duomenimis. Anketą sudaro tarpusavyje susijusių klausimų grupė. Šią anketą sudaro 20 klausimų, kurios tipas yra uždaras anketavimas . Tokią anketą sudaro, klausimai su numatytomis eilėmis paruoštų atsakymų. Išrenkamas tas atsakymas, kuris atitinka apklausiamojo nuomonę ir jo žinomas žinias.

Anketinė apklausa buvo atliekama nuo 2014-11-23 iki 2014-12-03. Anketinėje apklausoje dalyvavo 14 Klaipėdos valstybinės kolegijos, G17-2 grupės studentų. Detalūs respondentų vertinimai pateikiami iliustruojant grafiškai.

Į pirmą klausimą visi dalyvavę respondentai atsakė teisingai.

Iš apklausos duomenų matyti, kad ne visi studentai yra girdėję apie Lietuvos Respublikos žemės fondą, įdomu tai, kad paskaitų metu, informacija tikrai buvo ne kartą pateikiama ir visiems studentams turėjo tekti susidurti su ja, bet atsirado ir tokiu studentu kurie neišgirdo.

Visi respondentai rinkosi Alytų. Turbūt nuo seno žinoma kad Dzūkija – tai miškingiausias regionas.

Taigi, dižioji dalis atsakė į klausimą teisingai.

Teisingas variantas buvo trečiasis, t.y. Rusai, jį pasirinko 78,6% respondent, likusi dalis mane jog tai Lenkai, trečiojo variant nepasirinko nei vienas.

Apibendrinant gautus rezultatus galima teigti, kad dižioji dalis apklaustųjų atsakė teisingai i anketos klausimus. Respondentų atsakymai atskleidė, kad paskaitų metu dėstoma medžiaga apie Lietuvos Respublikos žemės fondą yra gerai įsisavinama studentams.

Atlikus gautų anketų rezultatų analizę, matoma, kad ne visi studentai yra susipažinę su Lietuvos Respublikos žemės fondu, apie kurį buvo dėstoma paskaitų metu. Atsakymai pavaizduoti grafiškai, procentine išraiška.

Panevėžio miesto kultūrinė padėtis [žiūrėta 2014-03-10]. Prieiga per internetą:

Informacija apie Panevėžio regioną [žiūrėta 2014-03-10]. Prieiga per internetą:

  • Microsoft Word 3034 KB
  • 2015 m.
  • 16 puslapių (1628 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simas
  • Žemės fondo tyrimas
    10 - 8 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Žemės fondo tyrimas. (2015 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/zemes-fondo-tyrimas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 20:31
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo