Žemės mokestis ir žemės nuomos mokestis Lietuvoje


Zemes mokestis lietuvoje. Zemes mokesciai lietuvoje. Zemes mokestis referatas. Zemes nuomos mokescio analize. Žemės mokestislietuvoje. Žemes mokestis ir nuoma. Zemes nuomos mokestis mokslai. Zemes mokestis mokslu baze. Nekilnojamo turto nuomos sutartis. Žemės ir žemės nuomos mokesciai.

Turinys. Įvadas. Žemės ir žemės nuomos mokesčiai lietuvoje. Mokesčio objektas. Mokesčio tarifas, lengvatos ir mokestinis laikotarpis. Mokesčio apskaičiavimas ir mokėjimo tvarka. Žemės ir žemės nuomos mokesčiai lietuvoje analizė. Lietuvos respublikos mokesčiai. Lietuvos respublikos ir apskričių žemės mokesčio analizė. -. Metų. Žemės nuomos mokesčiai. Žemės mokesčio ir žemės nuomos mokesčio palyginimas pagal. –. Metus. Tauragės rajono žemės ir žemės nuomos mokesčių analizė. Planuojamas. Metų naujas žemės mokesčio įstatymas. Išvados. Literatūros sarašas.

Žemės mokestis tai pastovus , lengvai prognuozuojamas mokestis, kurio administravimas nėra sudėtingas. Tačiau galiojančių teisės aktų, reglamentuojančių apmokestinimą žemės mokesčiu, analizė leidžia teigti, kad ši sritis reikalauja nemažai dėmesio teisės aktų leidėjų.

Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus žemė gali būti dviejų mokesčių objektu, tai žemės nuomos mokesčio ir žemės mokesčio. Abu šie mokesčiai turi nemažai bendrų bruožų, apibūdinančių jų objektą, apskaičiavimo ir mokėjimo tvarką, mokesčio bazę, tai juos nagrinėti galime kartu. Toks ir mano yra šio darbo tikslas.

Tyrimo objektą – žemės ir žemės nuomos mokesčiai.

Darbo uždaviniai:

1.išanalizuoti žemės ir žemės nuomos mokesčių apskaičiavimo ir sumokėjimo tvarką.

2.Išanalizuoti mokesčių tarifus ir mokestinį laikotarpį.

3.Išskirti mokesčių mokėtojus ir objektus.

4.Atlikti žemės ir žemės nuomos mokesčių analize Lietuvoje.

Remiantis atlikta žemės ir žemės nuomos mokesčių analize suformuluoti išvadas ir pastabas.

Darbo metodai :

•Lietuvos Respublikos įstatymų, literatūros valstybės finansų tema nagrinėjimas;

•statistinės analizės metodai.

Žemės nuomos mokesčio mokėtojai yra fiziniai ir juridiniai asmenys, išsinuomoję ar naudojantis valstybinę žemę.

Valstybinės žemės nuomos mokesčio taisyklės nuomos mokesčio už valstybinę žemę, išnuomotą ne aukciono būdu ar suteiktą teisės aktų nustatyta tvarka, apskaičiavimo, mokėjimų ir išieškojimo tvarką.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 75 KB
  • m.
  • 22 puslapiai (5616 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tigre
  • Žemės mokestis ir žemės nuomos mokestis Lietuvoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Žemės mokestis ir žemės nuomos mokestis Lietuvoje. (2012 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/zemes-mokestis-ir-zemes-nuomos-mokestis-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 11:40
×