Žemės ūkio bendrovės „Bernatoniai“ įvaizdžio formavimas


Vadybos kursinis darbas. Įvadas. Organizacijos įvaizdis ir jo kūrimas. Organizacijos įvaizdžio samprata. Organizacijos įvaizdžio struktūra. Organizacijos įvaizdžio formavimo procesas. Firminis stilius ir jo elementai. Rėmimo (komunikavimo) procesas. Prekė ir jos kokybė. Žemės ūkio bendrovės „Bernatoniai“ charakteristika. Vartotojų požiūrio į žūb „Bernatoniai“ įvaizdį tyrimo rezultatų analizė. Tyrimo metodika. Apklausos tikslas bei anketų sudarymo principai ir struktūra. Duomenų rinkimo, grupavimo ir analizės metodai. Klientų nuomonės aptarimas. ŽŪB „Bernatoniai” įvaizdžio gerinimas. Išvados. Literatūra. Priedas. Apklausos anketa.


Įvaizdžio kūrimas mokslinėje teorijoje pasižymi ne tik įvairiapusiškumu, bet ir prieštaringumu: skirtingų sričių autoriai pabrėžia skirtingus veiksnius, lemiančius organizacijos įvaizdį ir jo kūrimą. Pasak M. Čeikauskienės (1997), įvaizdis kaip socialinis – psichologinis fenomenas turi įtakos kiekvienos įmonės gyvavimui. Tačiau vadovai dažnai neturi aiškaus supratimo apie šio fenomeno prigimtį ir jo valdymo būdus (Čeikauskienė, 1997). G. Drūteikienė (2001) pastebi, kad pozityvaus įvaizdžio kūrimas – tai planingas, ilgas ir žiniomis grindžiamas procesas (Drūteikienė, 2001). Tad tikslingai formuoti teigiamą organizacijos įvaizdį galima tik išanalizavus jos įvaizdžio kūrimo kryptingumą.

Šio darbo tikslas – ištirti žemės ūkio bendrovės „Bernatoniai“ įvaizdžio kūrimo aspektus.

Uždaviniai:

išnagrinėti įvaizdžio sampratą;

atskleisti svarbiausius organizacijos įvaizdžio struktūros komponentus;

ištirti organizacijos įvaizdžio formavimo proceso elementus;

nustatyti žemės ūkio bendrovės „Bernatoniai“ veiklos ypatybes;

išsiaiškinti žemės ūkio bendrovės „Bernatoniai“ įvaizdžio formavimo ypatumus.

  • Vadyba Kursiniai darbai
  • 2014 m.
  • Neringa
  • 29 puslapiai (6617 žodžių)
  • Universitetas
  • Vadybos kursiniai darbai
  • Microsoft Word 78 KB
  • Žemės ūkio bendrovės „Bernatoniai“ įvaizdžio formavimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Žemės ūkio bendrovės „Bernatoniai“ įvaizdžio formavimas. (2014 m. Birželio 12 d.). http://www.mokslobaze.lt/zemes-ukio-bendroves-bernatoniai-ivaizdzio-formavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 02:13