Žemės ūkio įmonės Linas Agro group veiklos tyrimas


Darbo keitimas kapitalu. Zemes ukio technikos imones veiklos vertinimas referatas. Prekyba agro diplominis. Ab linas agro group imones analize. Ab linas agro group. Ištekliu rusys imoneje. Linas agro group finansu kursinis. Agro darbas visada. Darbas bendrovese zemes ukio. Linas+agro+referatas.

Įvadas. Teorinė-metodinė dalis. Įkūrimas. Vertybės ir tikslai. Strategija ir tikslai. Praktinė – analitinė dalis. Įmonės gamybos išteklių rūšys ir jų panaudojimas. Darbo struktūra. Kapitalo struktūra. Darbo pakeitimas kapitalu. Gamybos išteklių panaudojimo ab „Linas agro group“ įmonėje kryptys ir galimybės. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas:.

Šiuo darbu ketinu apžvelgti bendrovę AB „Linas Agro Group“, kuri yra viena iš didžiausių Pabaltijyje žemės ūkio bendrovių. Ši bendrovė užema labai svarbų žemės ūkio sektorių, kuris nuo pat senų laikų buvo ypatingai aktyviai vystomas visame pabaltyje. Pabaltis yra labai patogi vieta užsiminėti žemės ūkio veikla, nes čia žemės yra derlingos, gausu daug uostų per kuriuos galima realizuoti produkcija, o ir žemės ūkio sektorius Lietuvoje visada buvo labai daug demėsio susilaukė iš krašto verslo žmonių . Lietuvoje visada agrarinis seltorius buvo labai svarbus , tarpurkario laikais, sovietiniais laikais, valdžia labai daug dėmesio skirdavo finansavimui, o ir niekada nebuvo problemų susilaukti dėmesio iš valdžios sunkesniais laikais, nes žėmes ūkio sektorius visada buvo fundamentali ekonomikos plyta.

Šiame darbe nagrinėsime 2009-2011 metų laikotarpio bendrovės AB „Linas Agro Group“ veiklą. Ši bendrovė neišvengiamai, kaip ir kitos , stipriai pajautė pasaulinę recesiją, teko atleisti daug darbuotojų, virš 200 ,pagrinde Ukrainos piliečius, sumažinti apsukas savo veikloje, kurti planus kaip toliau sekmingai vykdyti savo finansinius įsipareigojimus. Šis laikotarpis tapo išbandymu šiai bendrovei, bet tuo pačiu įrodė, kokia lanksti yra įmonės valdyba, sugebanti prisitaikyt prie labai didelių ekonomikos vėjų.

Šio darbo tikslai :

•Išanalizuoti šakos ir Lietuvos/tarptautinės „AB „Linas Agro Group““ įmonės ekonominę situaciją už 3 metus (2009-2011);

•Išanalizuoti gamybos išteklių rūšis ir jų panaudojimo „AB „Linas Agro Group““ įmonėje problemas;

•Išanalizuoti darbo ir kapitalo struktūrą „AB „Linas Agro Group““ įmonėje;

Įvertinti alternatyvias gamybos išteklių panaudojimo kryptis ir galimybes

Dėja vienintelė prieinama literatūra šiandieną yra internetinė. Pagrindė dauguma informacijos yra gaunama iš įmonės skelbiamų faktų.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 951 KB
  • 2012 m.
  • 24 puslapiai (2196 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simas
  • Žemės ūkio įmonės Linas Agro group veiklos tyrimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Žemės ūkio įmonės Linas Agro group veiklos tyrimas. (2012 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/zemes-ukio-imones-linas-agro-group-veiklos-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 02:33
×