Žemės ūkio įmonės pristatymas (2)


Žemės ūkio savarankiškas darbas.

Grupės studento. (Vardas, Pavardė) Dalyko pavadinimas Pastabos dėl darbo. Įvertinimas. Data.


Lietuvos žemės ūkis, tai vienas prioritetinių sektorių, kuris atlieka ekonominį, socialinį ir aplinkosauginį vaidmenį. Žemės ūkio veiklai plėtoti yra naudojama apie 60.6 % šalies teritorijos. Pagal 2005 metų rodiklius žemės ųkyje dirbo apie 13.2 % visų šalies užimtų gyventoju. Lietuvoje vyrauja trys pagrindiniai ūkių tipai: ūkininkų ūkiai, žemės ūkio bendrovės ir gyventojų asmeniniai ūkiai.

Darbo tikslas – Parengti laisvai pasirinktos žemės ūkio įmonės pristatymą.

Įmonėje žemės ūkio veikla priregistruota 2012. Veikla užsiima vienas asmuo. Ūkis dar neturi jokių parengtų projektų. Ateityje planuojama didinti ųkį ir rasyti projektą dėl ūkio įsikūrimo.

Žemės ūkio laukai nevisi melioruoti, todėl planuojama kasti melioraciją. Laukuose kuriose melioracija yra, ji veikia gerai.

Įmonė visą žemę nuomojasi. Kadangi visas plotas susidaro iš kelių nedidelių laukų, juose, nei miškų, nei kelių ar kitų plotų nėra. Laukų derlingumo balas skiriasi, tai yra nuo 16 iki 40. Vidurkis apie 33.

Žemės ūkio naudmenų našumo balai administraciniuose rajonuose (paveikslėlis

Žemės ūkio įmonės pristatymas (2). (2016 m. Balandžio 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/zemes-ukio-imones-pristatymas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 14:02