Žemės ūkio parama Jaunųjų ūkininkų įsikūrimui


Įvadas. Lietuvos kaimo plėtros programa. Lietuvos kaimo plėtros programos priemonė –parama jaunųjų ūkininkų įsikūrimui. Išvados. Literatūra.

Temos aktualumas. Lietuvaiįstojus į Europos Sąjungą atsivėrė daug galimybių plėtoti ir stiprinti ekonomiką įvairiose srityse. Integracija į ES turėjo įtakos ir žemės ūkio sistemai, atsivėrė galimybės eksportui, ES standartų diegimui, kartu ES pareikalavo žemės ūkio sistemos konkurencingumo didinimo, ūkių stiprinimo. Tuo pagrindu Lietuvoje suformuotos įvairaus lygio strateginiai ir planai, siekiant žemės ūkio stiprinimo, o tai padeda įgyvendinti įvairios paramos programos, remiamos didžiąja dalimi ES lėšomis. Taigi ir šiame darbe siekiama išanalizuoti, kaip ES ir Nacionalinė politika remia jaunų, naujų ūkių įsikūrimą.

Darbo problema. ES lėšų panaudojimai žemės ūkio plėtrai yra griežtai prižiūrima ir kontroliuojama sritis, taigi ir šiame darbe matyti, kad paramos skyrimas jauniems ūkininkams yra detaliai teisiškai reglamentuotas dalykas.

  • Žemės ūkis Referatas
  • Microsoft Word 38 KB
  • 2013 m.
  • 14 puslapių (2530 žodžiai)
  • Žemės ūkio parama Jaunųjų ūkininkų įsikūrimui
    10 - 3 balsai (-ų)
Žemės ūkio parama Jaunųjų ūkininkų įsikūrimui. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/zemes-ukio-parama-jaunuju-ukininku-isikurimui.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 04:11
×