Žemės ūkio paskirties, žemės naudotojai


Žemės ūkio paskirties, žemės naudotojai. Žemės ūkio paskirties žemė. Žemės ūkio paskirties žemė dažniausiai siejama su dirbama žeme ar ūkininko ūkiu. Mėgėjiški sodai. Mėgėjiški sodai – tai žemės sklypai sodų bendrijose. Specializuota sodininkystė. Specializuotos sodininkystės, gėlininkystės. Rekreacinio naudojimo sklypus. Rekreacinio naudojimo žemės sklypai - tai yra žemės ūkio paskirties sklypai. Kiti žemės ūkio paskirties sklypai. Kiti žemės ūkio paskirties sklypai – tai viskas. Žemės naudotojai. Kas yra asmeninio.


Žemės ūkio paskirties žemė dažniausiai siejama su dirbama žeme ar ūkininko ūkiu, tačiau iš tiesų tai šiek tiek daugiau. Žemės ūkio paskirtis skirstoma į: Mėgėjiškų sodų žemės sklypus ir bendro naudojimo sodininkų bendrijų žemę; Specializuotos sodininkystės, medelynų, gėlininkystės ir kitų specializuotų ūkių žemę; Rekreacinio naudojimo žemę; Kitus žemės ūkio paskirties žemės sklypus.

Mėgėjiški sodai – tai žemės sklypai sodų bendrijose, dažniausiai vadinami kolektyvinių sodų paskirties sklypais. Tokios paskirties žemės sklypuose yra leidžiama mėgėjiška sodininkystė.

Kiti žemės ūkio paskirties sklypai – tai viskas, kas netinka aukščiau paminėtiems punktams. Tarp jų ir dirbama žemė, maisto produktų gamyba ir apdorojimas, paslaugos žemės ūkiui ir kita susijusi veikla.

  • MS PowerPoint 456 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (302 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mantas
  • Žemės ūkio paskirties, žemės naudotojai
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Žemės ūkio paskirties, žemės naudotojai . (2017 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/zemes-ukio-paskirties-zemes-naudotojai.html Peržiūrėta 2021 m. Birželio 14 d. 08:16
×
43 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo