Žemės ūkio raidos perspektyvos ir galimi aplinkosauginiai konfliktai


Žemės ūkio raidos perspektyvos ir galimi aplinkosauginiai konfliktai. Žemės ūkio augalų pasėtas plotas. Grūdų derlius. Realizuota skersti gyvulių ir paukščių. Primelžta pieno. Gyvulių skaičius 1996-2013 metais. Dirvų rūgštėjimas. Dirvų tręšimas. Ekologinės gamybos plotas ir ūkių skaičius Lietuvoje 2004–2012 m. Grūdų vartojimo prognozės pasaulyje. Svarbesni Lietuvos ir es žemės ūkio politikos pokyčiai 2014-2020 metais. „Žalinimas“. Tikėtinos perspektyvos. Išvados. Dėkui už dėmesį.

Dr. Romualdas Zemeckis Aleksandro STulginskio universiteto Aplinkos ir ekologijos institutas.

Svarbesni Lietuvos ir es žemės ūkio politikos pokyčiai 2014-2020 metais.

Žemės ūkio gamybos apimtys ir intensyvumas Lietuvoje toliau augs; Perteklinės maisto ir cheminės medžiagos terš dirvožemį, orą ir vandenį; ES ir nacionalinė finansinė parama tik dalinai eliminuos padidėjusią taršą ir jos neigiamą poveikį aplinkai; Žemės ūkio taršos poveikis Baltijos jūrai toliau didės; Reikalingas glaudus žemės ūkio ir aplinkosaugos specialistų bendradarbiavimas; Būtina surasti optimaliausius techninių ir politinių spendimų variantus, atitinkančius Lietuvos nacionalinius interesus.

  • MS PowerPoint 749 KB
  • 2016 m.
  • 18 puslapių (906 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simona
  • Žemės ūkio raidos perspektyvos ir galimi aplinkosauginiai konfliktai
    10 - 2 balsai (-ų)
Žemės ūkio raidos perspektyvos ir galimi aplinkosauginiai konfliktai. (2014 m. Spalio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/zemes-ukio-raidos-perspektyvos-ir-galimi-aplinkosauginiai-konfliktai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 18:21
×