Žemės ūkio technikos ir paslaugų įmonė verslo planas


Zemes ukio verslo planas. Verslo planas zemes ukiui. Ukio verslo planas. Zu verslo planas. Žemes ukio technikos paslaugos planas. Žemes ūkio technikos nuomos planas. Naudotos grudu sėjamosios. Rinkos analizė žemės ukio technika. Z.u.technikos pardavimas. Zemes ukio technika verslo planas.

Įvadas. Verslo sumanymo aprašymas. Pagrindinė informacija apie įmonę. Rinkos analizė. Bendra rinkos apžvalga. Tikslinė rinka. Rinkos segmentavimas. Konkurencinė analizė. Įmonės padėties analizė ssgg. Kainos, jų nustatymas. Rėmimas. Įvaizdžio kūrimo strategija. Pardavimų prognozė. Išvados. Naudota literatūra.


Kiekvienas verslas yra pradedamas nuo ilgo pasiruošimo. Pasiruošimo laikotarpis yra labai ilgas, kadangi būtina kruopščiai išsiaiškinti verslo aplinką, aplinkybes, galimybes, daugelį išorinių faktorių galinčių turėti įtakos veiklos procesui.

Tuo tikslu ir yra ruošiamas marketingo planas. Kurio paskirtis ir yra išsiaiškinti, numatyti verslo galimybes, teigiamų rezultatų ir rodiklių pasiekimų galimybes. Tikslas. Mokėti pritaikyti teorines žinias praktiškai ir sudaryti marketingo planą. Uždaviniai. Išanalizuoti rinką. Įvertinti pasirinktos įmonės galimybes. Išsiaiškinti įmonės didžiausius konkurentus. Steigsiu agroservisą, kuris teiks rinkai žemės ūkio techniką ir paslaugas. Tai verslas, kuris apima technikos remontą, techninį patikrinimą bei atsarginių dalių tiekimą. Verslas skirtas aptarnauti fizinius ir juridinius asmenis turinčius žemės ūkio techniką.

Šis verslas lietuvoje paplitęs plačiai, nes šalyje yra daug žemės ūkio technikos. Dauguma priemonių pargabentos iš užsienio ir nėra naujos, todėl dažniau genda ir reikalauja remonto. Yra tokių asmenų, kurie susigaudo technikoj ir sugedusią techniką taiso savo pastangomis. Tokiems žmonėms mūsų įmonė pasiūlys platų asortimentą reikiamų dalių.

Autoservisas bus įkurtas kuršėnų miesto pakraštėje, kur nėra panašios įmonės, dėl to geriau įsitvirtinsim rinkoje.

Įmonė gali pateikti žemdirbiams labai plačią naujos ir naudotos žemės ūkio technikos gamą: traktorius ir jų priedus žemės ūkiui, krautuvus, puspriekabes, javų ir pašarų kombainus, dirvos dirbimo techniką, sėjamąsias, trąšų barstomąsias, augalų apsaugos priemonių purkštuvus, pašarų ruošimo, mėšlo tvarkymo techniką, laistymo įrangą, žoliapjoves ir kt.

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1181 žodžiai)
  • Universitetas
  • Darius
  • Žemės ūkio technikos ir paslaugų įmonė verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Žemės ūkio technikos ir paslaugų įmonė verslo planas. (2012 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/zemes-ukio-technikos-ir-paslaugu-imone-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 12:49
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo