Žemės ūkio technikos valdymas praktikos ataskaita


Mechanikos praktikos ataskaita.

Grūdinės kultūros auginimas praktikos ataskaita. Pagrindinė firmos veikla. Įvadas. Įmonės charakteristika. Apie įmonę. Praktikos tikslai ir uždaviniai. Iškeltų tikslų ir uždavinių detalizavimas. Pirmieji įspūdžiai apie įmonę. Ką įmonėje veikiau praktikos metu. Išvados apie praktikos bazę, pačią įmonę. Pasiūlymai ir patarimai praktikai pagerinti ateityje. Patarimai būsimiems studentams. Naudotos literatūros sąrašas. Priedai.


Dirbdamas su meistrais naudojausi įvairiais žemės ūkio technikos žinynais. Susipažinau su traktorių, krautuvų bei žemės padargų remontu. Išmokau valdyti žemės ūkio techniką, bei prižiūrėti ją.

Primają dieną, kolektyvas mane pasitiko tikrai šiltai, nes visą kolektyvą žinojau seniau, todėl iš karto galėjome darbuotis. Kiekvieną dieną išmokdavau vis naujų dalykų. Visi darbuotojai buvo nuoširdūs ir visada padėdavo, kai reikėdavo pagalbos.

Taip pat montavau sunkvežimiui MERCEDES-BENZ ACTROS automobilių apsaugos sistemą, kuri atitinka „KASKO“ keliamus reikalavimus. Šis darbas taip pat pareikalavo daug jėgų ir kantrybės,nes sunkvežimio visa elektros instaliacijos sistema yra 24V, ne kaip įprasta automobiliuose. Dėl to teko užsakinėti specialią signalizacijos sistemą, kuri atitiktų sunkvežimio reikalaujamą 24V srovę.

Už žemės ūkio veiklos organizavimą atsakingi yra administratorė, vadybininkas ir direktorius. Jie paskirsto darbus, užsiima užsakymais – užsako detales, įrangą, ir kitas priemones reikalingas žemės ūkio veiklai.

Organizavimo metodai yra panašūs kaip ir kitų žemės ūkio bendrovių. Už atliktą darbą atsako pats darbuotojas . Vienas iš organizavimo metodų yra tas, kad darbuotojų algos skirdavosi nuo atlikto darbo. Kuo daugiau darbo ir naudos suteikdavo darbuotojas, tuo jo alga būdavo didesnė.

Nuo pat pradžių stengiausi dalyvauti visoje įmonės veikloje ir tobulėti kuo greičiau. Pradžioje buvo prižiūrimas mano darbas, taisomos klaidos ir gaudavau daug patarimų. Tačiau po kiek laiko įgavau reikiamų žinių ir galėjau darbuotis be jokios pagalbos, gavau bendradarbių pasitikėjimą ir priežiūros man nebereikėjo. Be jokios pagalbos galėdavau susitvarkyti su įvairiomis įmonės veiklos užduotimis.

Integravimąsis į kolektyvą buvo lengvas, nes pažinojau kolektyvą labai senai. Su kolektyvu visada gerai sutardavau ir nebūdavo jokių problemų. Kylant ginčams, siekdavome juos išspręsti be jokių barnių. Kolektyvo bendravimas buvo labai draugiškas ir šiltas.

Atlikdamas praktiką ŽŪB „AGRARA MJR“ sužinojau labai daug. Daug sužinojau apie žemės ūkio technikos remonto ypatumus. Sužinojau kaip parengti žemės ūkio technika darbui, kaip sureguliuoti žemės ūkio padargus, kad darbas būtų kuo efektyvesnis . Išmokau perskaityti elektros prietaisų schemas, nustatyti gedimus. Taipogi sužinojau ko reikia tokiam verslui pradėti, kokių įgūdžių, kokio išsilavinimo ir kokių investicijų.

 • Mechanika Praktikos ataskaitos
 • 2017 m.
 • Lietuvių
 • Linas
 • 25 puslapiai (2087 žodžiai)
 • Universitetas
 • Mechanikos praktikos ataskaitos
 • Microsoft Word 864 KB
 • Žemės ūkio technikos valdymas praktikos ataskaita
  10 - 2 balsai (-ų)
Žemės ūkio technikos valdymas praktikos ataskaita. (2017 m. Rugsėjo 25 d.). http://www.mokslobaze.lt/zemes-ukio-technikos-valdymas-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 07:12