Ženklai ant plastikinių gaminių


Maisto technologijos Ženklai ant plastikinių gaminių. Klaipėda. Įvadas. Plastikas, plastmasė (gr. plastēs − lipdantis) − polimerinė medžiaga. Darbo tikslas – išanalizuoti ženklų ant plastikinių gaminių reikšmę ir svarbą. Pagrindiniai plastikinių gaminių ženklai. Bendrieji pakuočių ženklinimo reikalavimai nustatyti Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo taisyklėse. Šiuo ženklu žymimi. PETG yra polietileno tereftalato glikolio kopolimeras. HDPE – nurodo, kad gaminio sudėtyje yra didelio tankio polietileno. V, PVC – šiais ženklais pažymėti gaminiai yra pagaminti iš polivinilchlorido (PVC). LDPE – gaminio sudėtyje yra mažo tankio polietileno. PP – gaminio sudėtyje yra polipropilenas. PS – gaminio sudėtyje yra polistireno. OTHER - šiuo ženklu ženklinamas visas kitas plastikas. Pagrindiniai plastikinių gaminių ženklai(10). ŽENKLAS TAURĖ – ŠAKUTĖ – reiškia plastikinio indo tinkamumą kontaktui su maisto produktais. Perdirbamo plastiko ženklinimas. Perdirbtą popierių galime atskirti pakankamai lengvai. Saugiausi ir sveikiausi plastikai maisto laikymui. Jei matosi skaičius. Skaičiumi 4 ir kodu LDPE ženklinamas polietilenas. Išvados. Yra pagrindiniai septyni ženklai naudojami plastikiniams gaminiams ženklinti. Gaminiai iš perdirbto plastiko indeksuojami raide R. Plastikas Lietuvoje. Lietuvoje apie 10% komunalinių atliekų sudaro plastikas. Literatūros šaltinių sąrašas. Prieiga per internetą.

Darbo tikslas – išanalizuoti ženklų ant plastikinių gaminių reikšmę ir svarbą. Darbo uždaviniai: 1. Išnagrinėti pagrindinius plastikinių gaminių ženklus, kokie ir kam naudojami, kaip žymimi; 2. Susipažinti su perdirbamo plastiko ženklinimu; 3. Išanalizuoti sveikiausius ir saugiausius plastikus maisto laikymui.

Saugiausi ir sveikiausi plastikai maisto laikymui(2).

  • Maisto technologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 533 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (1216 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kristina
  • Ženklai ant plastikinių gaminių
    10 - 10 balsai (-ų)
Ženklai ant plastikinių gaminių. (2016 m. Sausio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/zenklai-ant-plastikiniu-gaminiu.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 12:04
×