Žiburėlis scenarijus


Į atsakymą kelkite ranką , o nešaukite. Grafas Drakula . Žaidimas “ Išlik gyvas ” –. Galima pradėti. Žaidimas “ Atspėk skaičių ”. Žaidimas Pirmyn. Žaidimas “ Atmintis ”. Žaidimas Mumija. Žaidimas “ Tarp mūsų – Mirtis !”. Žaidimas “ Vaiduoklių medžiotojas ”. Jau galima pradėti žaidimą. Žaidimas “ Pasitikrink ”. Žaidimas “ Žodžių mūšis ”. Z o m b i s.

Taisyklės: Aš išdalinau lapelius ant kurių turite per 1 min. parašyti kiek šiame pakelyje yra saldainių. Nepamirškite užsirašyti vardo. Laimėtojas tik vienas.

Kas parašys teisingai ar arčiausiai tiesos tas ir laimės. Jei atsiras daugiau laimėtojų tada trauksime burtu keliu vieną laimėtoją.

Taisyklės: Po žodžio „pirmyn“ komandos turite stengtis kuo greičiau susprogdinti savo balionus. Kai komandos visi balionai susprogsta, reiškia žaidimo laimėjima.

Taisyklės: Dėžutėje yra padėta 10 daiktų. Aš jums ją leisiu apžiūrėti apie 20 sek. Tada dežutę paslėpsiu, o jūs turėsite per 3 min. surašyti daiktus ant lapelių, kuriuos pamatysite dėžutėje. Nepamirškite užsirašyti vardo. Laimės 3 kurie surašys visus arba daugiausiai daiktų. Jei atsiras daugiau laimėtojų trauksime burtu keliu tris laimėtojus.

Dėkui, o dabar pasilinksminkite, pašokite, o aš tuo tarpu patikrinsiu jūsų atmintį ir jūsų išrinktą įdomiausį personažą-butybę.

Taip pat noriu padėkoti mokytojai už mums skirtą laiką. Ačiū.....

1.Taisyklės: Aš jums duosiu ištraukti po vieną popierėlį. Traukite taip, kad ištrauktumėte gyvybę, nieko nesakydami, pažiūrėkite kiekvienas į savo popierėlį.

Dėkui, o dabar pasilinksminkite, pašokite, o aš tuo tarpu patikrinsiu jūsų išrinktą įdomiausį personažą-butybę.

Taisyklės:, Aš jums išdalinsiu lapelius su klausymais į kurios turėsite atsakyti per 10 min., nepamirškite užsirašyti komandos vardus.

Dėkui, o dabar pasilinksminkite, pašokite, o aš tuo tarpu patikrinsiu jūsų komandinį darbą atsakant į klausymus, o taip pat ir išrinktą įdomiausį personažą-butybę.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2015 m.
  • 6 puslapiai (1324 žodžiai)
  • Gedasok1
  • Žiburėlis scenarijus
    10 - 1 balsai (-ų)
Žiburėlis scenarijus. (2015 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/ziburelis-scenarijus.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 18 d. 17:56
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!