Žiedinės ekonomikos kūrimo aktualijos


Žiedinės ekonomikos kūrimo aktualijos. Literatūros sąrašas Įvadas. Žiedinė ekonomika ir kodėl mums jos reikia. Dabartinis ekonomikos modelis veda į aklavietę. Iššūkis – atliekas paversti žaliava. Žiedinė ekonomika leidžia kurti darbo vietas ir didinti BVP. Žiedinė ekonomika Lietuvoje – ko dar trūksta. Spręstini uždaviniai bei jų laukiami rezultatai. Išvados ir pasiūlimai.


Temos aktualumas. Ši tema yra labai aktuali, ne, tik Lietuvai, bet ir visam pasauliui. Ko toliau, tuo daugiau žmonės teršia savo Planetą. Būtina rušiuoti, perdirbti ir metamas lauk elektronikos priemones pataisyti ir padaryti vėl veikiančias. Jei nesaugosim Planetos, tai ateities kartoms nebebus ko saugoti ar kur naturalioje aplinkoje gyventi.

Temos problematika. Nepaisant to, kad kitos šalys senai rušiuoja ir perdirba savo turimas šiukles, kitos šalys to nedaro ir taip teršia šia Planetą. Būtina žmonėms parodyti, kas laukia, jei nepradės keistis.

Aptardamas, galiu teigti, kad visos galimybės yra tinkamos pradėti žiedinės ekonomikos principą, tiek Lietuvoje, tiek ir kitose Europos šalyse, kuriose dar nėra vygdomas šis gamtą saugojantis, bei tausojantis principas. Reikia, tik noro iš pačių gyventojų, bei ryžto, kitaip mūsų Planeta artimoje ateityje bus nebegyvenama. Nors mūsų šalis dar yra jauna žiedinei ekonomikai, nes nesenai pradėjo rušiuoti depozitą ir kolkas mums, tai gerai sekasi.

Apibendrinant šią lentelę, galima teigti, kad įvygdžius spręstinus uždavinius, jų laukiami rezultatai būtų puikūs. Lietuvos šalies ekonomika ir švaros lygis tikrai, kad pakiltu.

Žiedinės ekonomikos teikiama nauda ekosistemai ir šiai Planetai yra tiesiog puiki. Įdiegus ją į šalį atsirastų daug darbo vietų, Lietuvos šalis taptu daug kartu švaresnė bei sveikesnė nuo esamų šiukšlių ir nenaudojamų prietaisų. Reikėtų daug mažiau išteklių naujiems gaminiams, nes būtų perdibami nebenaudojami elektronikos prietaisai arba sutaisyti ir prikelti antram gyvenimui.

Lietuva yra dar jauna valstybė nesenai pradėjusi rušiuoti depozitą, bet kolkas mums tai gerai sekasi. Pradėjus žiedinę ekonomiką, mūsų šalis taptu žymiai švaresnė ir geresnė šalis. Atsirastu daugiau darbo jėgos, nebūtumėm tiek priklausomi nuo importuojamos žaliavos, nes būtų perdirbamos esamos šiuklės. Pradėjus rušiuoti šiukšles, o nebedeginus jas, tada būtų mažinimas šiltnamio efektas, dėl kurio keičiasi mūsų klimatas ir tirpsta ledynai.

  • Microsoft Word 28 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1704 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karolis
  • Žiedinės ekonomikos kūrimo aktualijos
    10 - 3 balsai (-ų)
Žiedinės ekonomikos kūrimo aktualijos. (2018 m. Balandžio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/ziedines-ekonomikos-kurimo-aktualijos.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 24 d. 21:44
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo