Žiemos fizinis aktyvumas


Fizinis aktyvumas šaltuoju metų laiku. fizinis. Fizinis Aktyvumas. Fizinis aktyvumas – bet kokia žmogaus kūno judėjimo išraiška. Poveikis organizmui. Reguliarus fizinis krūvis yra tiesiogiai siejamas su saugesniu. Šiaurietiškas ėjimas. Tai vaikščiojimo technika, naudojant specialias lazdas. Šiaurietiško ėjimo tyrimai. Palyginamojo metodo būdu buvo analizuojami tiriamųjų fiziniai duomenys einant paprastai ir einant su lazdomis. Slidinėjimas. Slidinėjimas - ekstremalaus žiemos sporto šaka. Šios sporto šakos pranašumas yra grynas oras. Slidinėjimo metu į darbą pajungiamos visos jūsų raumenų grupės. Čiuožimas. Čiuožimas ant ledo – judėjimas ledu su pačiūžomis. Gerina koordinaciją ir lavina pusiausvyrą. Važinėjimas rogutėmis. Čiuožinėjimą rogutėmis galima palyginti su kopinėjimu po kalnus arba sparčiu vaikščiojimu. Žiemos maudynės. Kreofilija – tai jūsų organizmo gebėjimas atsispirti (išgyventi) žemoje temperatūroje. Netikę įpročiai gali slopinti imunitetą. Neįprastai šaltas oras gali daryti įtaką bendram imunitetui. Apranga. Judėti žiemą reikėtų tinkamai apsirengus einant į lauką. Įdomu, Kad. Skirtingi procesai vyksta. Šaltiniai.


yra fizinis aktyvumas? Fizinio aktyvumo poveikis žmogaus organizmui Šiaurietiškas ėjimas Slidinėjimas Čiuožimas Važinėjimas rogutėmis Žiemos maudynės Netikę įpročiai gali slopinti imunitetą Apranga Šaltiniai.

Gerina koordinaciją ir lavina pusiausvyrą. Didėja gyvybinis plaučių tūris. Pagerėja širdies darbas. Stiprėja jungiamasis raumenų audinys ir formuojasi taisyklinga laikysena. Prisideda prie nervų sistemos stabilumo. Labai intensyviai dirba: keliai, klubai, kulkšnys.

  • MS PowerPoint 11495 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (595 žodžiai)
  • Universitetas
  • Silvija
  • Žiemos fizinis aktyvumas
    10 - 2 balsai (-ų)
Žiemos fizinis aktyvumas. (2017 m. Gruodžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/ziemos-fizinis-aktyvumas.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 20 d. 03:51
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!