Žiniasklaida - tarp verslo ir visuomenės intereso


Žiniasklaida – tarp verslo ir visuomenės intereso. Žiniasklaida – viešosios informacijos priemonės – spauda. Žiniasklaidos rūšys. Spauda (ir kita spausdinta žiniasklaida – skrajutės ir pan. Mūsų turimas realybės. Žiniasklaidos reikšmė demokratinei visuomenei. Vienas iš svarbiausių demokratijos požymių yra laisva ir demokratinė žiniasklaida. Žiniasklaida neatsitiktinai skambiai tituluojama „Ketvirtąja valdžia“. Piliečiams – žiniasklaidos vartotojams – verta įsidėmėti. Dalis periodinės spaudos leidinių spausdina ir užsakomuosius straipsnius. Dėl to dalis žmomių nebeskaito periodinės spaudos.

Žiniasklaida neatsitiktinai skambiai tituluojama „ketvirtąja valdžia“. Turimos galvoje didžiulės jos galimybės formuoti viešąją nuomonę, kontroliuoti valdžios institucijas, garantuoti visuomenės ryšį su valdžia.

Dalis periodinės spaudos leidinių spausdina ir užsakomuosius straipsnius, kurie nėra įvardijami kaip reklama. Taip užsidirbama pinigų deramai neatliekant savo visuomeninės pareigos informuoti visuomenę.

Dėl to dalis žmomių nebeskaito periodinės spaudos, nesidomi radijo ir televizijos informacinėmis laidomis.

  • MS PowerPoint 170 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (196 žodžiai)
  • Ieva
  • Žiniasklaida - tarp verslo ir visuomenės intereso
    10 - 3 balsai (-ų)
Žiniasklaida - tarp verslo ir visuomenės intereso. (2014 m. Lapkričio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/ziniasklaida---tarp-verslo-ir-visuomenes-intereso.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 21 d. 18:47
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo