Žiniasklaida rašinys


Anglu monologas apie ziniasklaida. Rasinys apie ziniasklaida. Anglu rasinys apie ziniasklaida. Naujoji ziniasklaida. Rasinys kuno kultas. Ka renkasi siuolaikinis zmogus uzsieni ar gimtine?.

Pristatykite ir ivertinkite kelias jaunimui skirtos lietuviškos žiniasklaidos priemones. Paaiškinkite, kuo jos jums patrauklios, kuo – ne.

Žiniasklaida – tai priemonės, kurios pateikia informaciją plačiam žmonių ratui. Žiniasklaida vadinami radijas, spauda, televizija ir internetas. Šiomis priemonėmis šiuolaikiniame pasaulyje informacija pasiekia visus žmonės. Sąvoka „žiniasklaida“ atsirado apie 1920-uosius metus atsiradus radijui ir masiniams laikraščiams, Lietuvoje ji pradėta vartoti visai neseniai – apie 1990 metais. Žiniasklaidos priemonės yra labai įvairios ir skirtos įvairiems žmonėms. Aš pakalbėsiu apie tai, kas aktualu man ir mano bendraamžiams – apie žiniasklaidos priemonės skirtas jaunimui. Jaunimas šiais laikais yra labai žingeidus ir domisi labai įvairiomis sritimis, todėl žiniasklaida jauniems žmonėms suteikia galimybę žinoti. Kalbėdama aš pristatysiu populiariausias jaunimo žiniasklaidos priemones ir kaip galėdama objektyviau jas įvertinsiu.

Visų pirma, pakalbėti norėčiau apie žiniasklaidą virtualioje erdvėje. Manau, jog nesuklysiu pasakydama, jog tai populiariausia žiniasklaidos priemone, plačiai paplitusi tarp jaunų žmonių. Virtualioje erdvėje galima mokytis, skaityti knygas, sekti naujienas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (907 žodžiai)
  • Mokykla
  • Agne
  • Žiniasklaida rašinys
    10 - 2 balsai (-ų)
Žiniasklaida rašinys. (2013 m. Sausio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/ziniasklaida-rasinys.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 01:32
×