Žiniasklaidos pasaulis kompiuterio ekrane


Žiniasklaidos pasaulis kompiuterio ekrane.


Internetas ne tik sumala kitų medijų išaugintą derlių, bet ir daro didelę įtaką tradicinėms masinės informacijos priemonėms. Manoma, kad elektroninės žiniasklaidos įtaka lėmė šio amžiaus pradžioje plūstelėjusią kompaktinio tabloido formato bangą, taip pat žiniasklaidoje populiarėjančią familiarumo, fragmentiškumo stilistiką. Informacijos kanalų gausėjimas, konvergencija ir kintamas gyvenimo būdas skatina informacijos vartojimo įpročių kaitą. Mažėjantį tradicinės žiniasklaidos vartojimą A.Joannes vadina inforeksija. Auditorija persigrupuoja, tradicinių kanalų auditoriją pervilioja universalios raiškos medijos, mažėja tradicinės spaudos tiražai, smunka televizijos reitingai.

A. Joannes atkreipia dėmesį į šiuolaikinės visuomenės gyvenimo būdo ir informacijos vartojimo ryšį. Ilgėjantys atstumai važiuojant iš namų į darbą ir atgal, užmiesčio prekybos centrų plėtra, didėjantys transporto kamščiai suformavo visuomenės tipą, galintį tik tam tikrą laiką ir tam tikromis sąlygomis vartoti masinės informacijos priemonių kuriamus produktus. todėl išlieka didelė potenciali radijo auditorija (klausomasi automobiliuose), plinta nemokami leidiniai, specialiai skirti skaityti važiuojant metro ar priemiesčių autobusais.

Palyginti neseniai, šio amžiaus pradžioje paplito abloidinio tipo nemokamai platinama spauda. jos turinys pateikiamas taip, kad laikraštį būtų galima perskaityti mažiau nei per pusvalandį. tai interneto suformuotos turinio rengimo stilistikos atspindys. Nemokamą spaudą su elektronine žiniasklaida sieja sąnaudų mažinimo ir turinio menkėjimo tendencija.

  • Žiniasklaida Referatas
  • Microsoft Word 220 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1220 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gyte
  • Žiniasklaidos pasaulis kompiuterio ekrane
    10 - 3 balsai (-ų)
Žiniasklaidos pasaulis kompiuterio ekrane. (2016 m. Kovo 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/ziniasklaidos-pasaulis-kompiuterio-ekrane.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 01:36
×