Žiniasklaidos praktika spaustuvėje


Praktikos ataskaita spaustuveje. Praktikos ataskaita ktu. Žiniasklaidos inžinerija ktu. Praktikos ataskaita ktu žiniasklaidos.

Žiniasklaidos inžinerija. Įvadas. Spaustuvė „aurika“. Spaustuvės trumpas aprašymas. Veikla ir gaminama produkcija. Technologinių procesų aprašymas. Naudojama įranga. Reklamos agentūra „aveiras”. Įmonės veiklos ypatumai, gaminama produkcija. Technologinių procesų aprašymas. Naudojama įranga. Ktu leidykla „technologija“. Leidybinės veiklos apžvalga. Leidybos procesų aprašymas. Naudojama įranga. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šiame XXI a. daugelis žmonių neįsivaizduoja savo nuolatinio gyvenimo be daugelio šiuolaikinių naujovių. Daugelis tiek mažųjų, tiek ir didžiųjų kompanijų ar įmonių nelabai įsivaizduoja savo egzistavimo, klestėjimo be reklamų. Šiuo metu yra išties didelis įmonių, siūlančių reklamos paslaugas pasirinkimas, kaip ir didžiulė pačių kompanijų ir įmonių, kurios konkuruoja tarp savęs, įvairovė. Daugiausia klientų, žinoma, sulaukia kompanijos, turinčios geriausią, originaliausią, kūrybiškiausią ir įsimintiniausią reklamą, kuri būtent ir priklauso nuo reklamos agentūrų, spaustuvių ir leidyklų.

  • Microsoft Word 1528 KB
  • 2013 m.
  • 14 puslapių (2260 žodžiai)
  • Universitetas
  • Saulius
  • Žiniasklaidos praktika spaustuvėje
    10 - 1 balsai (-ų)
Žiniasklaidos praktika spaustuvėje. (2013 m. Vasario 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/ziniasklaidos-praktika-spaustuveje.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 15 d. 06:50
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!