Žinių vadyba


Žinios kursinis darbas. Ziniu vadyba kursinis. Žinių vadybos kursinis. Zinių vadyba organizacijoje kursinis darbas.

Žinių vadybos taikymas įmonėje. Įvadas. Uab „bovi“ charakteristika. Uab „bovi“ įmonės struktūra. Žinių vadybos taikymas įmonėje. Žinių valdymas. Žinių organizacijos teorinė analizė. Swot analizė. Veiksmų planas. Žv strategija. Žv programa. Išdėstyti programos prosecą. Žvdiegimo planas. Žv strategija&programa. Išvados. Literatūra.

Atlikus UAB „Bovi“ įmonėje ŽV vertinimą, galima teigti, kad šioje įmonėje egzistuoja žinių vadybos procesas. Iš atliktos analizės matyti, kad silpniausia grandis yra žmonės, žinių vadyba. Per mažai skiriama žmonių skatinimui, nėra kompetencijų duomenų bazės, silpnai įdiegta darbuotojų socializacijos programa. Per mažai yra išvystyta kompiuterinė ŽV, o taip pat ir ŽV vertinimo sistema.

Mes siūlome skatinti keistis informacija visose grandyse, nes kitaip žinių vadyba nebus veiksminga. Siekti, kad įmonės sukurtais kompiuteriniais tinklais ir duomenų bazėmis , galėtų pasinaudoti kuo didesnis skaičius įmonės darbuotojų. O taip pat vadovybė privalo darbuotojams teikti būdus ir juos suinteresuoti dalytis žiniomis, kurios naudingos darbe ir gali padėti pasiekti gersnių rezultatų.

Užtikrinti, kad žinių perdavimas naujiems darbuotojams neapsiribotų trumpais intruktažais apie darbo specifiką, bet ir būtų išsamiai supažindinama su įmonės vidaus tvarka, įmonės politika, darbo specifika ir drausme.

Tiriant įmonę įsitikinome, kad darbuotojai imdamiesi naujo projekto, nepradeda „nuo nulio“- žinių vadybos sistema leidžia pasinaudoti tuo ką sužinojo ankstesnieji darbuotojai.

Apibendrinant žinių vadybos reikšmę UAB „Bovi“ įmonei, galima teigti, jog atvira, veiksminga žinių sklaida yra didelis įmonės turtas, didele dalimi prisidedantis prie įmonės tikslų sėkmingo įgyvendinimo.

  • Microsoft Word 87 KB
  • 2012 m.
  • 25 puslapiai (3311 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintare
  • Žinių vadyba
    10 - 3 balsai (-ų)
Žinių vadyba. (2012 m. Rugsėjo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/ziniu-vadyba.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 04 d. 01:14
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo