Žinių vadybos poveikio darbuotojams analizė


Praktikos ataskaita žinių vadyba. Organizacijos planavimo sistema ir naudojimo metodai.

Įvadas. Uab „trakiškio pyraginė“ aplinka. Organizacijos istorija ir ekonominė raida. Valdymo organizacinė struktūra, atskirų padalinių funkcijos. Veiklos pobūdis ir rūšys, paslaugų asortimentas. Veiklos planavimas ir organizavimas. Planavimo sistema ir naudojimo metodai. Darbo ir darbo užmokesčio planavimas, darbuotojų motyvacijos sistemos. Pardavimų planavimas. Marketingo planavimas. Veiklos analizė ir konkurencingumo didinimas. Žinių vadybos poveikis darbuotojų kompetencijai. Kompetencijos samprata. Kompetencijų klasifikavimas. Žinių vadybos priemonės, tobulinant organizacijos kompetencijas. Žinių vadybos poveikis darbuotojų kompetencijai uab „trakiškio pyraginė“. Išvados. Literatūra. Priedai.

Darbuotojų turimų kompetencijų visuma, pereidama į organizacijos žinias, gebėjimus ir kompetencijas, suteikia prielaidas organizacijai veikti, prisitaikyti prie aplinkos, inicijuoti pokyčius, kurti ir tobulinti klientams vertingus, konkurencingus gaminius, teikti profesionalias paslaugas.

Svarbu, kad organizacijos suvoktų žinių vadybos vaidmenį ir svarbą, ją taikytų ne tik efektyviam žinių valdymui, bet kartu ir išplėstų savo kompetencijos ribas, suteikiančias organizacijai didesnių galimybių.

Darbo objektas – UAB „Trakiškio pyraginė“ veikla.

Darbo tikslas – išanalizuoti žinių vadybos poveikį darbuotojų kompetencijai.

Darbo uždaviniai:

1.Išanalizuoti UAB „Trakiškio pyraginė“ aplinką.

2.Aprašyti veiklos planavimą ir organizavimą.

3.Atlikti veiklos analizę ir konkurencingumo didinimą.

4.Išryškinti žinių vadybos poveikį darbuotojų kompetencijai teoriniu aspektu.

5.Atlikti tyrimą, siekiant išsiaiškinti žinių vadybos poveikį darbuotojų kompetencijai.

Darbo metodai:

1.Mokslinės literatūros analizė;

2.Antrinių duomenų analizė;

3.Apklausa.

  • Microsoft Word 72 KB
  • 2013 m.
  • 25 puslapiai (4502 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ema
  • Žinių vadybos poveikio darbuotojams analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Žinių vadybos poveikio darbuotojams analizė. (2013 m. Balandžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/ziniu-vadybos-poveikio-darbuotojams-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 02:18
×