Žirgynas verslo planas Svajonių žirgai


Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Šio tikslo įgyvendinimo uždaviniai. Paslaugos aprašymas. Žirgyne bus teikiamos šios paslaugos. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Pagrindiniai žirgyno privalumai , lyginant su konkurentais. Didžiausi žirgyno trūkumai , lyginant su konkurentais. Marketingo planas. Kainų politika. Jojimo treniruotės. Reklama ir rėmimas. Patalpų aprašymas. Eil. Nr. Patatai , įrengimai , transporto priemonės , įrankiai Kiekis. Vnt. Kaina. Iš viso Žaliavos ir tiekėjai. Gamybos paslaugos savikaina. Iš viso pastovių išlaidų. Iš viso kintamų išlaidų. Visa savikaina. VADYBA Savininkai ir valdytojai. Iš viso. Organizacinė įmonės struktūrą. Rizikos veiksniai. Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas. Iš viso 210000 Lt. Finansinės ataskaitos. Išlaidų pavadinimas 1 mėn. Pastovios sąnaudos. Iš viso pastovių sąnaudų Kintamos sąnaudos. Iš viso kintamų sąnaudų Bendros sąnaudos. Pelnas prieš apmokestinimą. Pelno mokestis. Grynas pelnas. Metinės pajamos. Metinis grynas penas. Vasario 1d. Savininkų nuosavybė iš viso. Ilgalaikis turtas iš viso 565585 Įsiskolinimai iš viso. Trumpalaikis turtas iš viso 97190 Savininkų ir skolininkų nuosavybė iš viso. Visas turtas. 2015m. Gruodžio 31d. Ilgalaikis turtas iš viso 661040 Įsiskolinimai iš viso. Trumpalaikis turtas iš viso 97420 Savininkų ir skolininkų nuosavybė iš viso. Ekonominiai rodikliai. Grynasis pelningumas. Turto metinė grąža. Nenuostolingumo taškas. PRIEDAS Įmonės logotipas. PRIEDAS Prognozuojamų paslaugų pardavimas Paslaugos aprašymas Trukmė Kaina.

Žirgyne bus puoselėjamos dvi žirgų veislės, tai Žemaitukai ir Apalūzai. Šias veisles pasirinkau dėl jų išskirtinumo. Žemaitukai, tai viena seniausių veislių Europoje. O Apalūzus pasirinkau dėl jų dėmėto kailio ir kitų retų charakteristikų. Žirgyne bus teikiamos šios paslaugos : pasijodinėjimas; jojimo treniruotės; programos; karietų nuoma; fotosesijos. Šios paslaugos orientuotos į įvairaus amžiaus klientus.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 313 KB
  • 2014 m.
  • 20 puslapių (3990 žodžiai)
  • Universitetas
  • Diana
  • Žirgynas verslo planas Svajonių žirgai
    10 - 10 balsai (-ų)
Žirgynas verslo planas Svajonių žirgai. (2014 m. Gruodžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/zirgynas-verslo-planas-svajoniu-zirgai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 09:07
×