Žirgyno verslo planas


Darbas zirgynuose. Darbas zirgyne. Žemės ūkio verslo planas. Darbai ukyje žirgyne. Ukio verslo planas. Kaip atidaryti zirgyna. Zirgynu pasiskirstymas lietuvoje. Atidaryti zirgyna. Kaip ikurti zirgyna. Verslo planas jodinejimo paslaugos.

Santrauka. Idėjos aprašymas. Įsikūrimo data. Transportas. Darbuotojai. Konkurencija. Rinkos dydis ir tendencijos. Marketingas. Verslo aplinkos veiksniai. Marketingo tikslai. Tikslinių rinkų pasirinkimas. Marketingo elementai. Paslaugos rinkos požiūriu. Pasiskirstymo kanalai. Darbuotojai ir jų atlyginimai. Pajamos ir išlaidos. Paskolos grąžinimas. Išvados. Priedas. Naudota literatūra.

Pasaulyje yra žinoma labai daug sporto šakų, tokių kaip krepšinis, futbolas, plaukimas, regbis ir t.t. Tačiau tokia sporto šaka, ar tiesiog geras laiko praleidimas, kaip jodinėjimas, nėra tokia populiari kaip kitos. Kiekvienoje šalyje galime rasti žirgynų, kurie užsiima tiek pavienių asmenų mokymu jodinėti, tiek sportininkų, šios sporto šakos varžyboms, ruošimu.

Lietuvoje taip pat yra nemažai įmonių užsiimančių jodinėjimo paslaugų teikimu , tačiau vienas pagrindinių tokių įmonių trūkumų yra vietos, kurioje jie yra įsikūrę (tai dažniausiai nuošalesni miesteliai, atokesnės vietos, pvz.: MEŠKONIŲ K., DUMSIŲ SEN., JONAVOS R. ) bei nepakankama savo veiklos reklama.

Norėdami įnešti naujovių į šią sporto šaką būtent Lietuvoje ir praplėsti Lietuvos žmonių akiratį apie žirgus, jodinėjimo paslaugas, bei visus šios sporto šakos teikiamus malonumus, nusprendėme įkurti uždarąją akcinę bendrovę „Laiminga pasaga“.

Mūsų įmonė planuoja ne tik atidaryti nuosavą žirgyną ir teikti mokymo paslaugas, tačiau ir užsiimti kaimo turizmu, pažintinių kelionių žirgais organizavimu. Taip pat planuojame steigti mokomąsias klases, kuriose visi pageidaujantys galės susipažinti su žirgų veislėmis, jų auginimo ir priežiūros ypatumais, taip pat gauti daug įvairios informacijos apie tai, kaip jodinėjimas ir bendravimas su žirgais gali pagerinti kasdienio gyvenimo kokybę ir psichologinę savijautą.

Nors Lietuvoje turėsime tikrai nemažą konkurenciją šioje srityje, mes tikime, jog mūsų įmonė paskatins žmones labiau domėtis būtent šia sporto šaka. Vykdysime dideles reklamos kampanijas, kad sudomintume žmones mūsų siūlomomis paslaugomis ir jų teikiamais privalumais. Leisime periodinius leidinius apie žirgus, kuriuos padės sudaryti geriausi šios srities specialistai, skatinsime žmones išbandyti šią sporto šaką ir taip pagerinti jų gyvenimo kokybę.

Planuojama, kad įmonei įsteigti reikės apie 700 tūkst1. litų. Dalį šios sumos padengs įmonės steigėjas, o kitą dalį banko paskola su 15% metinėmis palūkanomis. Kadangi vykdysime aktyvią reklaminę kampaniją, numatyta pradžioje reklamai skirti apie 50 tūkst. litų.

Planuojama, kad įsteigus įmonę, joje dirbs apie 20 žmonių: žirgyno ir žirgų prižiųrėtojai, jodinėjimo mokytojai, buhalterė, asmenys atsakingi už reklamą. Numatome, kad verslui pasiekus didelį kasmetinį pelną, bus vykdoma verslo plėtra. Prie teikiamų žirgyno ir jodinėjimo mokymo paslaugų, ketiname teikti taip pat ir kaimo turizmo paslaugas.

  • Microsoft Word 2427 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (2040 žodžiai)
  • Universitetas
  • Inoffensive
  • Žirgyno verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Žirgyno verslo planas. (2012 m. Birželio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/zirgyno-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 07 d. 03:08
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo