ŽIV ir AIDS Pagalbos įstaigos


ŽIV ir AIDS infekuoti. Paslauga. Kontaktinė informacija. Kam teikiama? Kokios sąlygos? Ligų diagnostikos laboratorijoje ENDEMIK yra atliekami nemokami ŽIV tyrimai. Medicinos centre „LORNA“ yra atliekami nemokami ŽIV tyrimai. Klaipėdoje anonimiškai dėl ŽIV/AIDS galima išsitirti. Klaipėdos kraujo centre. Klaipėdos ligoninės AIDS diagnostinėje laboratorijoje. Klaipėdos Odos ir veneros ligų ligoninės poliklinikoje. Klaipėdos Universitetinės ligoninės AIDS centre yra gydomi AIDS/ŽIV infekuotieji. Klaipėdos psichikos sveikatos centre yra teikiama nemokama psichologo pagalba sergantiesiems. Klaipėdos priklausomybės ligų centre yra tiekiama nemokama psichologo pagalba. Anoniminiame konsultaciniame kabinete yra galimybė gauti nemokamų švirkštų ir pasitikrinti dėl žmogaus imunodeficito viruso (ŽIV), hepatitų B ir C, taip pat gauti specialios tvarsliavos gydyti savo žaizdas. Asociacija „Demetra“ nemokamai dalija prezervatyvus. Klaipėdos nakvynės namai teikia laikiną apnakvindinimą. Klaipėdos priklausomybės ligų centre yra teikiama reabilitacija. Tolerancijos kabinete yra teikiama informacija ir pagallba infekuotiems pacientams, jų artimiesiems, rizikos grupėje esantiems žmonėms ar norintiems gauti daugiau informacijos apie šią ligą. NA (Narkomanai anonimaiPetrašiūnų gailestingumo namai (savarankiško gyvenimo namaiVŠĮ „Meikštų dvaras“ (priklausomybės reabilitacijos centrasNegalią turintys asmenys. Dienos socialinė globa institucijoje. Pagalba į namus. Dienos socialinė globa asmens namuose. Suaugusiųjų ambulatorinė tarnyba. Vaikų ambulatorinė tarnyba. Išmokos neįgaliesiems. Netekto darbingumo (invalidumo) pensija. Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba. Teisė važiuoti nemokamai. Techninės pagalbos neįgaliesiems centrai. Socialinė taksi. Likimo laiptai. Pagalba prostitucijos aukoms. Apgyvendinimas / Saugus prieglobstis. Piniginė parama. Psichologinė pagalba. Teisinė pagalba / dokumentų tvarkymas. Medicininė pagalba. Higienos paslaugos. GyvenamoSios vietos deklaracija. Socialinė pašalpa.

ŽIV tyrimą nemokamai atlieka tik paskelbus ŽIV tyrimų savaitę, kuri yra prieš pasaulinę AIDS dieną (Gruodžio 1-ają).

Atliekant anoniminį tyrimą yra reikalingas asmens tapatybės dokumentas. Klaipėdos kraujo centre šis tyrimas kainuoja 20 Lt.

Prezervatyvai yra dalijami kartą per metus, dažniausiai pasaulinės AIDS dienos metu.

Suteikiama asmenims,          esantiems benamystės situacijoje bei iškilus grėsmei sveikatai ir gyvybei.

Paslauga teikiama visiems vartojantiems narkotinias medžiagas ir norintiems lankytis anonimiškai.

Pasiteiravimas dėl priėmimo į reabilitacijos centrą +37065211156 nuo 9-17 val. darbo dienomis.

Asmenims nuo 18 metų iki senatvės pensijos amžiaus; asmenims iki 18 metų amžiaus;

Paslaugos judėjimo sutrikimų turintiems neįgaliesiems teikiamos specialiai pritaikytu automobiliu už simbolinį mokestį.

Teikia teisinę pagalbą, konsultacijas. Koordinuoja antrinės teisinės pagalbos teikimą, konsultuoja savivaldybes dėl pirminės teisinės pagalbos teikimo.

1. Žiemos metu organizuoja Dienos centrą benamiams, nuo 10-14h. yra teikiami rūbai, dušas, pirmoji medicinos pagalba.

1. Klaipėdos miesto savivaldybė. Liepų g. 11. Tel.nr: (8 46) 39 61 02. El.paštas: egle.kaire@klaipeda.lt, dana.zemguliene@klaipeda.lt

1.Asmuo neturintis gyvenamosios vietos gali prisiregistruoti prie Klaipėdos miesto savivaldybės. Kabineto nr: 1a ir 1.

  • Medicina Aprašymas
  • Microsoft Word 26 KB
  • 2014 m.
  • 7 puslapiai (2860 žodžiai)
  • Karolina
  • ŽIV ir AIDS Pagalbos įstaigos
    10 - 3 balsai (-ų)
ŽIV ir AIDS Pagalbos įstaigos. (2014 m. Spalio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/ziv-ir-aids-pagalbos-istaigos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 14:54
×