Žmogaus būklė


Žmogaus būklė. Tikslai. Atskleisti Pamatines žmogaus veiklas Veiklų apibendrinimus Atskleisti žmogaus būkles. Trys pamatinės žmogaus veiklos Darbas Darymas veiksmas. Jos yra fundamentalios,nes kiekviena atitinka vieną iš pamatinių sąlygų. Darbas. Darbas yra veikla,atitinkanti biologinį procesą. Darbas garantuoja ne tik individo išlikimą,bet ir rūšies gyvenimą. Darymas. Darymas yra veikla,atitinkanti nenatūralumą. Darymas ir jo produktas, žmogaus dirbinys. Vienintelė veikla,tiesiogiai vykstanti tarp žmonių be daiktų ar medžiagos tarpininkavimo. Veiksmas kiek dalyvauja steigiant išsaugant politinius darinius,kuria atsiminimo. T. Y. Istorijos,salygas. Visos trys veiklos. Darbas,darymas ir veiksmas irgi įsišaknyję gimstamume. Žmogaus būklė apima daugiau ,o ne tik sąlygas. Žmogaus būklė yra ne tas pats. Išvados. Žmogaus egzistencijos sąlygos – pats gyvenimas, gimstamumas ir mirtingumas. Literatūra.


Atskleisti Pamatines žmogaus veiklas; Veiklų apibendrinimus; Atskleisti žmogaus būkles;.

Jos yra fundamentalios,nes kiekviena atitinka vieną iš pamatinių sąlygų,kuriomis žmogui buvo duotas gyvenimas žemėje.

Darbas yra veikla,atitinkanti biologinį procesą,būdingą žmogaus kūnui,kurio spontaniškas augimas,metabolizmas ir visiškas suirimas susiję su gyvybinėmis reikšmėmis,o šias sukuria ir įspaudžia į gyvenimo procesą darbas. Darbo žmogiškoji sąlyga yra pats gyvenimas.

Darbas garantuoja ne tik individo išlikimą,bet ir rūšies gyvenimą.

Darymas yra veikla,atitinkanti nenatūralumą, būdingą žmogaus egzistencijai,kuri nėra įtvirtinta ir kurios mirtingumo nekompensuoja visada Besikartojantis ”rūšies” gyvenimo ciklas. Šiame pasaulyje kiekvienas individuolus gyvenimas turi prieglobstį,o tas pasaulis turi pergyventi ir transcenduoti juos visus. Darymo žmogiškoji sąlyga yra pasauliškumas.

Darymas ir jo produktas, žmogaus dirbinys,suteikia tam tikro pastovumo ir tvarumo mirtingo gyvenimo bergždumui ir greitai prabėgančiam žmogaus laikui.

  • MS PowerPoint 78 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (359 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aldona
  • Žmogaus būklė
    10 - 2 balsai (-ų)
Žmogaus būklė. (2017 m. Spalio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogaus-bukle.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 10 d. 13:02
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo