Žmogaus burnos sveikatos būklės bei burnos higienos įpročių santykis su subjektyvia gerove


Medicinos skaidrės. Žmogaus burnos sveikatos būklės bei burnos higienos įpročių santykis su subjektyvia gerove. LSMU OF III k. 3gr. Marius Kaminskas. Išsiaiškinti ar yra. Tikslas. Išanalizuoti ir apibendrinti šia tema darytus mokslinius tyrimus. Pateikti išvadas. Uždaviniai. Protinė ir emocinė gerovės būsena, pasireiškianti teigiamomis emocijomis. Laimė. Subjektyvi gerovė yra kaip individas patiria savo gyvenimo kokybę. Subjektyvi gerovė. Teigiamas afektas. Neigiamas afektas. Pasitenkinimas gyvenimu. 2006 m. atliktas tyrimas „Ryšys tarp pasiekimų motyvų. Tyrimas. 178 pirmo kurso medicinos ir farmacijos studentai dalyvavo anoniminėje apklausoje. Metodai. Puiki dantenų būklė – aukštesni SWLS balai. Rezultatai. 1998-1999 m. Tirti 4476 13 m. vaikai iš P. Australijos. Ištirta burnos sveikata, ligos istorijos. Individai, kurie dažniau valė dantis turėjo aukštesnį SWLS balą. Gera dantenų būklė, subjektyvi burnos būklė. Išvados. Šaltiniai.


Žmogaus burnos sveikatos būklės bei burnos higienos įpročių santykis su subjektyvia gerove.

Išsiaiškinti ar yra ryšys tarp žmogaus burnos sveikatos būklės bei jo burnos higienos įpročių ir jo subjektyvios gerovės.

Subjektyvi gerovė yra kaip individas patiria savo gyvenimo kokybę, kaip vertina situacijas ir reaguoja į jas emociškai.

Puiki dantenų būklė – aukštesni SWLS balai. Valosi daugiau nei 2 kartus per diena – aukštesnis vilties balas. Dažniau lankosi pas odontologą – aukštesnis SHS balas.

Gera dantenų būklė, subjektyvi burnos būklė, geri burnos higienos įpročiai ir dažnesnis lankymasis pas odontologą tiesiogiai koreliuoja su aukštu pasitenkinimu gyvenimu. Dažnas lankymasis pas odontologą tiesiogiai koreliuoja su subjektyvios laimės balu.

  • Medicina Skaidrės
  • 2014 m.
  • Marius
  • 17 puslapių (329 žodžiai)
  • Medicinos skaidrės
  • MS PowerPoint 443 KB
  • Žmogaus burnos sveikatos būklės bei burnos higienos įpročių santykis su subjektyvia gerove
    10 - 3 balsai (-ų)
Žmogaus burnos sveikatos būklės bei burnos higienos įpročių santykis su subjektyvia gerove. (2014 m. Gruodžio 16 d.). http://www.mokslobaze.lt/zmogaus-burnos-sveikatos-bukles-bei-burnos-higienos-iprociu-santykis-su-subjektyvia-gerove.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 15:30