Žmogaus charakteris ir būtinybė jį koreguoti


Gero charakterio zmogus. Kas yra gero charakterio zmogus. Gero žmogaus savybės. Kas paaugliams yra gero charakterio zmogus. Gero zmogaus charakteris. Gero charakterio zmogus rasinys. Rasinys apie charakteri. Charakteris lemia zmogaus likima rašinys. Nuo ko priklauso zmogaus charakteris. Rasinys apie zmogaus charakteri.

Kiekvienas iš mūsų esame skirtingi, tiek išvaizda, tiek vidumi. Mūsų veiksmai, elgesys priklauso nuo charakterio. Charakteris – graikų kilmės žodis, reiškiantis ir atspaudą, kalimą ir įspaudimą. Žinomas prancūzų rašytojas andrė morua yra pasakęs: „žmonių charakterius lemia ir formuoja jų tarpusavio santykiai. ” iš tikrųjų charakteryje atsispindi žmogaus auklėjimas ir jo veikla, o iš kitos pusės, žmogus pats ,,nukala” savo charakterį. Charakteris apsprendžia žmogaus elgesį, mintis, jausmus. Tačiau charakteriu reikia laikyti ne visus žmogaus ypatumus, bet tik esminius ir pastovius. Charakteris – pastovių žmogaus elgesio ypatybių visuma, kuri išreiškia jo santykį su kitais žmonėmis ir pačiu savimi, savo veiksmais. Žinant individo charakterį, galima gana tiksliai numatyti būsimus jo veiksmus ir poelgius. Vieni charakterio bruožai yra tipiški tam tikrai asmenų grupei. Jie priklauso nuo bendrųjų žmogaus gyvenimo visuomeninių aplinkybių, perimamos socialinės aplinkos. Dažnai būna, kad vaikai iš asocialių šeimų būna agresyvūs, pikti, nedraugiški. Tačiau daug ką lemia ir individualios charakterio savybės. Jos priklauso nuo žmogaus vystymosi fiziologinių prielaidų: jo duomenų, temperamento, nervinės veiklos. Mūsų charakterius lemia asmenybės temperamentai ir asmenybės tipai. Asmenybės tipas - psichologinės asmenybių klasifikacijos kategorija. Temperamentai skirstomi į keturis tipus.
  • Microsoft Word 21 KB
  • 2012 m.
  • 5 puslapiai (814 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Brigita
  • Žmogaus charakteris ir būtinybė jį koreguoti
    8 - 1 balsai (-ų)
Žmogaus charakteris ir būtinybė jį koreguoti. (2012 m. Vasario 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogaus-charakteris-ir-butinybe-ji-koreguoti.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 06 d. 23:20
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!