Žmogaus charakteristika


Charakteristikos pavyzdys. Charakteristika apie zmogu. Zmogaus charakteristika pavyzdys. Zmogaus charakteristikos pavyzdys. Charakteristika zmogaus lietuviskai. Charasterisrika zmogaus. Charakteristikų pavyzdžiai. Darbo charakteristika. Rasinys charakteristika pavyzdys. Rasinys su charakteristika.

Lietuvių skaidrės. Žmogaus aprašymas. Portretas. Charakteristika. Charakteristikos dalys. Būdo bruožai. Ar aiškios šių žodžių reikšmės. Žodžiai, nusakantys žmonių tarpusavio santykius. Galima žmogų apibūdinti tarptautiniais žodžiais. Frazeologizmai. Charakteristika. Batsiuvys buvo įdomus žmogus. Charakteristika ar portetas? Užduotis. Aprašykite savo suolo draugo išvaizdą, pabandykite nusakyti jo charakterio bruožus. Portretas. Portretas- tai žmogaus išvaizdos aprašymas. Sugrupuokite, kurie žodžiai nusako figūrą, kurie ūgį. Papildykite savo pavyzdžiais. Ką reiškia šie frazeologizmai? Kur tai skaitėte, kieno tai portretas?

Žmogaus charakteristika. (2013 m. Gegužės 19 d.). http://www.mokslobaze.lt/zmogaus-charakteristika.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 07:48