Žmogaus evoliucija


Zmogaus evoliucija skaidres. Evoliucija skaidres. Protingeji pratybu atsakymai. Homo erectus skaidrės. Zmogaus evoliucija testas. Stačiojo žmogaus evoliucija. Skaidres apie zmogaus evoliucija. Zmogaus evoliucijos testas. Zmogaus gyvybes vystymasis skaidres. Nuo ko prasideda zmogaus evoliucija.

Australopitekai. Sumanausis žmogus. Žmogus stačiasis. Homo erectus. Stačiasis žmogus. Neandertaliečiai. Homo neanderthalensis. Neandertaliečio ir žmogaus protingojo kaukolės palyginimas. Protingeji žmonės.

Fosilijos padėjo sėkmingai atkurti ir žmogaus evoliuciją.Jos papildė mūsų evoliucijos istorija ir priartino ją prie pat protėvių panašių į žmogbeždžiones.Jau nuo neatmenamų laikų įvairios tautos kildino save iš gyvūnų:lokių,elnių,vilkų.Manoma,kad žmogus kilo iš senovinių beždžionių.Kinijoje,Egiptė rasta daugiau kaip trijų tūkstantmečių senumo tekstų,liudijančiu,kad jau tada vyravo tokia nuomonė.Reminatis iškastinėmis liekanomis nustatyta-tai buvo hominidai primatai,labiau panašūs i žmogų negu į žmogbeždionės.kilmės linija prasideda nuo australopitekų.

  • MS PowerPoint 207 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių
  • Universitetas
  • Žmogaus evoliucija
    10 - 6 balsai (-ų)
Žmogaus evoliucija. (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogaus-evoliucija.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 14 d. 02:41
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo