Žmogaus griaučiai skaidrės


Žmogaus griaučiai. Biologijos projektinis darbas. Kas yra griaučiai ? Griaučių funkcijos ir Kaulų sudėtis. Kas yra griaučiai? Griaučiai, skeletas – kūno struktūrinis pagrindas. Atlieka apsauginę funkciją. -Palaiko kūno formą. -Padeda kūnui judėti. -Gamina kraujo ląsteles. Neorganinės medžiagos prideda kaului tvirtumo. Organinės - lengvumo ir lankstumo. Griaučių kaulų rūšys. Griaučių kaulai yra Ilgieji panašūs į tvirtą vamzdį. Žmogaus skeletas. Naujagimis turi ~270 kaulų, keturiolikmetis turi ~. Žmogaus kaulai. Nuo-iki. Žmogaus kaulai susideda iš 6 rūšių Kaukolės kaulai (momenkaulis. Štai čia matote visus mano išvardintus kaulus. Literatūra. Zmogausbiologija. wikispaces. com Vikipedija Žmogaus žynynas Enciklopedija.

Žmogaus kaulai susideda iš 6 rūšių: Kaukolės kaulai (momenkaulis, skruostikaulis, žandikaulis, nosikaulis ir kt.) Krūtinės ląstos kaulai (krūtinkaulis, raktikaulis ir šonkauliai) Viršutinės galūnės kaulai (mentė, plaštaka, alkūnkaulis ir kt.) Dubens kaulai (dubenkaulis, gaktikaulis, klubakaulis ir sėdynkaulis) Apatinės galūnės kaulai (pėda, girnelė, šlaunikaulis ir kt.) Stuburo slanksteliai (kaklo slanksteliai, uodegikaulis, kryžkaulis ir kt.).

  • Biologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 274 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (342 žodžiai)
  • Paulyy
  • Žmogaus griaučiai skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Žmogaus griaučiai skaidrės. (2014 m. Spalio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogaus-griauciai-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 20:52
×