Žmogaus gyvenimas ir mirtis


Kokia zmogaus gyvenimo prasme baroko rasinys. Gyvenimo prasme skema rasinys. Kokia zmogaus gyvenimo prasme granauskas. Kokia žmogaus gyvenimo prasme? škėma. Gyvenimas po mirties referatas.

Pavadinimas: žmogaus gyvenimas ir mirtis. Įvadas. Kur slypi žmogaus ilgaamžiškumas? Ar žmogaus gyvenimas turi kokią nors prasmę? Mirtis ir jos esmė. Visiškos ramybės pasiekimas. Literatūra.

Kas yra gyvybė domina fizikus, biologus ir kitus. Šia tema yra parašyta daug darbų. Daug mokslų tyrinėja gyvybės atsiradimą, jau nekalbant apie biologines kompleksines disciplinas. Mokslininkai teikia pirmenybę gyvybės ieškoti mikropasaulyje. Bet ten be atomų ir paprastųjų molekulių karaliauja standartiniai objektai. Kaip bebūtų gyvybė mums kelia daug klausimų. Kiekvienas mokslas tuo labiau, kiekviena filosofija ir religija siūlo savo teorijas. Atrodo negalim tiksliai išsiaiškinti kas yra gyvybė neišsiaiškinus kas yra mirtis. O kas yra mirtis? Atstovauja gyvybei, ar viešpatauja viena, eidama prieš gyvybę? Ar galima gyviems organizmams nemirtingumas? Šis klausimas liečia kiekvieną iš mūsų. Todėl mes nori nenori, galvojame, kaip gyventi šiame pasaulyje, o gal yra kitas pasaulis?

  • Filosofija Referatas
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2012 m.
  • 7 puslapiai (2092 žodžiai)
  • Greta
  • Žmogaus gyvenimas ir mirtis
    10 - 3 balsai (-ų)
Žmogaus gyvenimas ir mirtis. (2012 m. Lapkričio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogaus-gyvenimas-ir-mirtis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 14:38
×