Žmogaus gyvenimas panašus į teatrą


Gyvenimas kaip teatras. Koks zmogus yra grazus rasinys. Rašinys apie teatrą. Gyvenimas lyg teatras. Gyvenimas tai teatras rasinys. Gyvenimas tai teatras. Gyvenimas kaip teatras rasinys. Teatras rasinys. Gyvenimas yra grazus rasinys. Kuo grazus zmogus rasinys.

Žmogaus gyvenimas panašus į teatrą

Žmogaus gyvenimas - kaip teatras. Tiks palyginimas labai tinkamas ir artimas mums, abiturientams, tačiau ar jis priimtinas visiems? Ar tikrai daugelis mano, jog gyvenimas yra teatras? Noras būti tobuliems ir kurti gyvenimą tokį, kokio norėtume, nesvetimas niekam. Kartais esame priversti suvaidinti liūdesį, džiaugsmą, pakeisti siužetą ir pabaigą. Gyvenimas - tarsi teatras, kuriame mes kartais vaidiname didvyrius, likimo nuskriaustus herojus, įsimylėjusius kvailius, verslo magnatus, o kartais ir juokdarius.

Gyvenimas - tai didžiulė scena, kurioje kiekvienas ką nors vaidina. Ar kas drįstų abejoti ir neigti tokį teiginį? V. Šekspyras, parašęs daug žymių kūrinių(,,Romeo ir Džiuljeta“, ,,Makbetas“ ir kiti), teigia, kad mes visi esame aktoriai savo gyvenime. Kino filmo ,,Gyvenimas yra gražus“ herojus taip pat vaidina gyvenimą, kurio nėra, bet toks vaidinimas jam yra vienintelė išeitis. Kūriniuose puikiai tai atskleidžiama: gerai suvaidintos tragedijos, komedijos ar meilės istorijos, kurios atitinka realų gyvenimą.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (569 žodžiai)
  • Mokykla
  • Žmogaus gyvenimas panašus į teatrą
    10 - 1 balsai (-ų)
Žmogaus gyvenimas panašus į teatrą. (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogaus-gyvenimas-panasus-i-teatra.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 08:40
×