Žmogaus ir aplinkos santykių problemos įmonėje ir problemų sprendimas


Įvadas. Užsakymo vykdymas ir gamyba vyksta keliais etapais. Apžvalga. Darbuotojų saugos ir sveikatos organizavimas įmonėje. Pagrindiniai pavojai darbuotojo sveikatai. Ekstremali situacija – gaisras. Gaisrinė sauga. Socialinė atsakomybė ir aplinkosauga. Įmonės poveikio aplinkai problemų sprendimai. Išvada. Literatūra.

Pagrindinė įmonės veiklos kryptis darbo rūbų siuvimas - darbuotojai modeliuoja, konstruoja, ruošia technologijas ir siuva gaminių pavyzdžius ne tik pagal kliento pateiktą piešinį ar pavyzdį, jie gali pasiūlyti ir savo modelių.

Pagrindiniai užsakovai yra norvegų įmonė, kuri Lietuvoje turi savo filialą. Jame dirbantys vadybininkai gavę užsakymus juos paskirsto įvairioms siuvykloms atsižvelgdami į siuvyklų gamybinius pajėgumus, bei užsakymų dydžius ir pagaminimo datas. Visas žaliavas (audinius, sagas, užtrauktukus, gumas, braižus, pakuotes) reikalingas gamybai pristato užsakovas. Jam taip pat reikia grąžinti ir visas, po užsakymo įvykdymo, likusias nepanaudotas žaliavas. Gamybai naudojama įranga taip pat yra užsakovo.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 69 KB
  • 2015 m.
  • 10 puslapių (1328 žodžiai)
  • Silvija
  • Žmogaus ir aplinkos santykių problemos įmonėje ir problemų sprendimas
    10 - 8 balsai (-ų)
Žmogaus ir aplinkos santykių problemos įmonėje ir problemų sprendimas. (2015 m. Sausio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogaus-ir-aplinkos-santykiu-problemos-imoneje-ir-problemu-sprendimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 18:21
×