Žmogaus krizė


Trauminė patirtis, reakcija. Į trauminį įvykį ir įveika. Įvadas. Žmogaus išgyvenančio krize aprašas. Trauminė patirtis. –. Reakcijos į trauminį įvykį. Įveika ir pagalbą. –. Elgesio, kognityvinės ir emocinės būsenų įvertinimas. Krizės intervencijos šešių žingsnių modelis. Išvados. Literatūra.

Reakcija buvo gana sunki pati pirma, kai sužinojau, kas man nutiko. Net sunku apsakyti, kas tuo momentu man buvo, kas sukosi mano galvoje. Tiesiog, sunku ką atpasakoti. Kiekvienas kažką patiria, ir viena mintis visų pirmą ,, Kodėl man taip atsitiko?,,. Bet tuo momentu jaučiausi, kaip partrenkta automobilio, ar aš išvis dar egzistuoju. Tiesiog sunku, ką apsakyti.

Po viso sužinoto įvykio, ir ką turėjau ištverti, tai buvo neapsakomai sunkus jausmas iki šiol. Bet tuo pačiu, likau labai stiprus žmogus visapusiškai. Visos bėdos kuriuos man nutinka, nebe atrodo baisios, nes visada randu išeitį. Visada gyvenime, kaip sakau, yra kelias su duobėmis, kurias reikia apeit, jei matai, jei ne, tai į ją įkrenti. Ji gali būti didelė ar maža, ir turi mokėti iš jos išlipti.

Taigi po viso šito, galima pavadinti ar gyvenimo košmaro, ar ligos, ar artimo sau sielos draugo, su kuriuo reikėjo ir pyktis ir susitaikyti, pakeitė mano gyvenimą daug kuo. Likau stipri, visada žinanti ko noriu, ką sieksiu, kam nepasiduosiu. Palikau nepalaužiama gyvenimo išdaigoms ir tuo esu patenkinta. Ne kiekvienas tą ištveria, ne kiekvienas pasiryžta kovoti dėl savęs, ir tą mačiau savo akimis. Kai pamačiau, kad aplink mane supa daug tokių žmonių, susidūrus su tokia pačia liga, tai jaučiausi, už visus stipriausia, ir net sugebėdavau patarti, išklausyti kitų, kai pačiai nebūdavo gerai, bet taip tapau stipri.

  • Psichologija Referatas
  • Microsoft Word 66 KB
  • 2015 m.
  • 14 puslapių (3219 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sandra
  • Žmogaus krizė
    10 - 10 balsai (-ų)
Žmogaus krizė. (2015 m. Vasario 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogaus-krize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 11:52
×