Žmogaus santykis su gamta dramatiškai pakito rašinys


Zmogaus ir gamtos santykis dramatiskai pakito. Rašiniai apie gamtą. Gamta rasinys. Rašinys apie gamta. Žmogaus santykis su gamta rašinys. Zmogus ir gamta rasinys. Gamta ir zmogus rasinys. Rasinys apie gamta ir zmogu. Rasiniai apie gamta ir zmogu. Gamta ir as rasinys.

Žmogaus santykis su gamta dramatiškai pakito.

Ar nors retsykiais pagalvojame apie tai, kad jau esame užmiršę, ką reiškia basomis braidyti po rasotą pievą, gerėtis įspūdingais atspindžiais upelio vandeny, apsvaigti nuo augmenijos aromatų? Praradęs ryšį su gamta, žmogus neteko supratimo apie jos būtinybę žmogaus gyvenime.

Visų pirma, modernių technologijų dėka žmogus užmiršta apie pareigas gamtai. Gamta yra visų mūsų motina, o mes turime rūpintis savo motina. Juk būtent gamta mus valgydina, girdo, šildo. Deja, žmogus yra taip pažengęs modernių technologijų pasaulyje ir taip atitolęs nuo to, kas tikra, kas naturalu, kad visus, iš tiesų motinos gamtos teikiamus malonumus priima per tarpininkus. D.Kajokas savo straipsnyje ,,Apie tarpininkus ir kelionę Jeruzalėn“ labai tiksliai atkreipė dėmesį į tai, kad pamatinių jėgų veiklą priskiriame sau, technologijoms. Viskas, ką mes gauname savo poreikiams patenkinti, gauname per tarpininkus, per naujausiais technologijas, nė nesusimastę, kad pamatinės jėgos yra saulė, laukai, o ne radiatoriai ir gaminimo cechai.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (444 žodžiai)
  • Mokykla
  • Juvita
  • Žmogaus santykis su gamta dramatiškai pakito rašinys
    10 - 3 balsai (-ų)
Žmogaus santykis su gamta dramatiškai pakito rašinys. (2013 m. Vasario 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogaus-santykis-su-gamta-dramatiskai-pakito-rasinys.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 28 d. 06:56
×
103 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo