Žmogaus saugos darbe instrukcijos analizė


Įvadas. Apie įmonę. Įmonės valdymas. Pavojingos ir kenksmingos sąlygos darbo vietose(pagal schemą). Dirbamų patalpų schema. Procesų vykdymui reikalingos techninės priemonės. Išvados. Literatūra ir internetiniai šaltiniai. Saugos darbe instrukcija.

Parengti įmonės saugos darbe sistemos valdymo struktūrą

pateikti esančią (atliekantiems užduotį pagal 1.1. a) p.;

parengti (atliekantiems užduotį pagal 1.1. b) p.

Parengti vieno technologinio cecho, padalinio saugos darbe sistemos valdymo struktūrą (atliekantiems užduotį pagal 1.1. b) p. mažai įmonei- nebūtina).

Sudaryti statinių, patalpų, technologinių procesų, įrenginių sąrašus, nurodant pavojingumo ar kenksmingumo charakteristikas (punktas, skirtas kenksmingų ir pavojingų sąlygų darbo vietoje ar vietose identifikavimui):

vienam padaliniui (atliekantiems užduotį pagal 1.1. a) p;

įmonei (atliekantiems užduotį pagal 1.1. b) p.

Parinkti cecho įrenginių, transporto ir inžinerinių komunikacijų išdėstymo reikalavimus pagal saugos darbe reikalavimus (atliekantiems užduotį pagal 1.1. a).

Parinkti cecho, padalinio pagrindinių technologinių procesų vykdymui reikalingas technines priemones (įmonei, atliekantiems užduotį pagal 1.1. b) p.):

Šiame darbe bus išanalizuota valytojo, dirbančio įmonėje „UAB Valykla“(įmonė sugalvota) saugos darbe instrukcija. Darbe bus nagrinėjama įmonės darbuotojų saugos sistemos valdymo ir dokumentacijos struktūra, mokymo ir atestavimo tvarka, pavojingų ir kenksmingų sąlygų darbo vietoje identifikavimas. Taip pat bus perinkta darbo vietos(ofiso) schema, kuri atitiktų įrenginių ir daiktų išdėstymo reikalvimus pagal saugos darbe reikalavimus, pagrindinių procesų vykdymui reikalingos techninės priemonės (kolektyvines ir individualias saugos priemones).

Įmonės vadovas turi suteikti darbuotojui įvadinį instruktavimą ir instruktavimą darbo vietoje, o darbuotojas, įsisavinęs jų turinį, pasirašyti instruktavimų registravimo žurnaluose. Taip pat valytojas dirbantis su elektros prietaisais turi būti supažindintas su elektrosaugos reikalavimais, šių prietaisų eksploatacinėmis instrukcijomis. Vadovas turi supažindinti darbuotoją su jo pareigomis ir teisėmis.

Dokumentacija: įvadinis instruktavimas, bendrieji elektrosaugos reikalavimai, elektros įrenginių eksploatavimo saugos taisyklės, valytojo saugos darbe instrukcija.

nuo paaukštinimo priemonių dėl netinkamo ir nesaugaus jų padėjimo arba atsirėmimo į nestabiliai sukrautą rietuvę;

Daiktų, prekių, ruošinių, taros virtimas:

Išnagrinėjau įmonės „UAB Valykla“ valytojo darbo saugos instrukciją. Buvo išsiaiškinta įmonės valdymo struktūra, bei atestavimo tvarka. Taip pat buvo išaiškinti pavojingi ir kenksmingi veiksniai. Buvo parinktos individuolios saugos priemonės.

1.4.10. informuoti padalinio vadovą arba darbdavį arba darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialistą apie darbo metu pačiam ar kitų gautas traumas, kitus su darbu susijusius sveikatos sutrikimus;

1.6. Patalpų valytojas, kaip įmonės (įstaigos) darbuotojas, turi teisę:

5.4. Kilus gaisrui, apie jį pranešti padalinio vadovui , darbdaviui , esant reikalui, ugniagesiams, gaisro židinį gesinti turimomis pirminėmis gaisro gesinimo priemonėmis (gesintuvais, smėliu ir pan.);

  • Sauga Namų darbas
  • Microsoft Word 75 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (3777 žodžiai)
  • Justas
  • Žmogaus saugos darbe instrukcijos analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
Žmogaus saugos darbe instrukcijos analizė. (2015 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogaus-saugos-darbe-instrukcijos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 19:06
×