Žmogaus saugos savarankiškas darbas


Zmogaus sauga. Žmogus ir aplinka savarankiškas darbas. Žmogaus saugos darbe savarankiskas darbas. Zmogaus sauga skaidres. Aplinkos ir zmoniu sauga savarankiskas. Speros savarankiski skaitymas. Žmogaus saugos vertinimas. Darbo saugos savarankiskas darbas. Zmogaus saugos testai. Darbo saugos savaranksiki darbai.

Įstaigos pavadinimas, pagrindinė veikla, užimamos pareigos. Saugos ir sveikatos valdymas. Profesinės rizikos vertinimas. Instruktavimų tvarka. Nelaimingų atsitikimų ir profesinių susirgimų statistika. Priešgaisrinės saugos valdymas. Civilinės saugos valdymas. Lr įstatymų užtikrinant saugias darbo sąlygas vykdymas. Išvados ir pasiūlymai. Naudoti informacijos šaltiniai.

Olympic Casino yra įmonė teikianti pramoginio pobūdžio paslaugas. Joje nedirbama nei su įrengimais (išskyrus administracinį padalinį, kur dirbama su kompiuteriais), nei su pavojingomis medžiagomis. Dėl nepavojingo darbo pobūdžio, kaikurie mokymai atliekami atmestinai, bet kaip darbuotojas manau, kad tai neturi įtakos mano darbo saugumui, nes svarbūs saugai aspektai yra mokomi (pvz. mokomasis gaisro pavojus).

  • Microsoft Word 26 KB
  • 2012 m.
  • 7 puslapiai (1052 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dainius
  • Žmogaus saugos savarankiškas darbas
    8.6 - 5 balsai (-ų)
Žmogaus saugos savarankiškas darbas. (2012 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogaus-saugos-savarankiskas-darbas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 05 d. 17:04
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo