Žmogaus teisių pažeidimai skaidrės


Teisės skaidrės.

Atsakomybės už tarptautinius žmogaus teisių pažeidimus ypatumai. Žmogaus teisės. LR galiojantys teiės aktai, ginantys žmogaus teises. Teisių gynimas už valstybės ribų. Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvekcija (EŽTK). EŽTK bei papildomose protokoluose įtvirtintos teisės yra. EŽTK bei papildomi protokolai draudžia. Europos žmogaus teisių teismas (EŽTT). Europos žmogaus teisių teismas. Ežtt nutarimų ir sprendimų apžvalgos. Tarptautiniai žmogaus teisių pažeidimai. Tarptautiniai žmogaus teisių pažeidimai JAV. Rusijos tarptautiniai žmogaus teisių pažeidimai Ukrainoje. Tarptautiniai žmogaus teisių pažeidimai Uzbekistane. Tarptautiniai žmogaus teisių pažeidimai Meksikoje. Tarptautiniai žmogaus teisių pažeidimai Lietuvije. Literatūros sąrašas.


Vaikų teisių apsauga (Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymas ir kiti teisės aktai); Lygių galimybių užtikrinimas (LR lygių galimybių įstatymas ir kiti teisės aktai); Darbo teisiniai santykiai (Lietuvos Respublikos Darbo kodeksas ir kiti teisės aktai); Lietuvos Respublikos pilietybė (Teisės aktai reglamentuojantys pilietybės įgyjimą, leidimų dirbti ir leidimų gyventi Lietuvoje išdavimo tvarką); Šeimos teisė (Lietuvos Respublikos apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymas);.

LR galiojantys teiės aktai, ginantys žmogaus teises (2).

Yra steigiamos nevalstybinės organizacijos, kuriose asmenys, kurių teisės buvo pažeistos ir jų negali apginti savo valstybėje, gali jas apginti už valstybės ribų. Taip pat gali pasielgti valstybės, kurių teises pažeidžia kitos valstybės.

EŽTK bei papildomose protokoluose įtvirtintos teisės yra:.

Europos Žmogaus Teisių Teismas – tai Strasbūre, Prancūzijoje esantis tarptautinis teismas, kuris kontroliuoja, kaip yra gerbiamos 800 milijonų europiečių žmogaus teisės 47-iose Europos Tarybos šalyse, kurios ratifikavo Konvenciją.

2014 m. lapkričio 1 d. duomenimis Teismas yra priėmęs 97 sprendimus dėl bylos esmės (iš jų 81 sprendime nustatytas bent vienas Konvencijos pažeidimas (1 byloje priimtas sprendimas dar bus peržiūrėtas Didžiosios kolegijos), 15 – nenustatyta pažeidimų, 1 – peticija išbraukta iš bylų sąrašo, nes klausimas, dėl kurio skundžiamasi, išspręstas).

Viesiems yra žinoma, kad žmogaus teisės ir laisvės yra saugomos visame pasaulyje. Įstatymai užtikrina, kad žmogaus niekas negali žaloti, jį kalinti ir pan.

  • Teisė Skaidrės
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • Erika
  • 20 puslapių (1178 žodžiai)
  • Teisės skaidrės
  • MS PowerPoint 604 KB
  • Žmogaus teisių pažeidimai skaidrės
    10 - 10 balsai (-ų)
Žmogaus teisių pažeidimai skaidrės. (2016 m. Kovo 18 d.). http://www.mokslobaze.lt/zmogaus-teisiu-pazeidimai-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 00:19