Žmogaus vertybės


Zmogaus vertybes rasinys. Vertybes zmogaus. Vertybes rasinys. Svarbiausios zmogaus vertybes. Rasinys apie zmogaus vertybes. Kokios vertybes svarbios zmogui. Bite vilimaite vertybes. Rašiniai apie vertybes. Kokias vertybes teigia paaugliu literatura. Rašinys žmogaus vertybės.

Apklausa apie vertybes su atsakymais. Kas padeda susiformuoti žmogaus vertybėms? Kam žmogui reikalingos vertybės? Kokios vertybės jums yra svarbiausios? Kodėl? Ar vienatvė yra vertybė? Kodėl? Kuo skiriasi skirtingų kartų vertybės?

Dauguma mano apklaustų klasiokų mano, jog vertybės apie kurias daugiausia kalba b. Vilimaitė yra šeima ir žmogų supanti aplinka, nes tiek šeima tiek aplinka įtakoja žmogaus būseną ir asmenybės formavimąsi. Dauguma apklaustųjų mano, jog vertybės yra reikalingos tam, kad žmogus išaugtų geras ir dvasingas, taip pat, kad išmoktų skirti blogus ir gerus dalykus. Paklausti apie vienatvę, daugumos nuomonė sutampa. „vienatvė- nėra vertybė. “ dauguma mano, jog tai yra būsena. Taip pat, visi apklaustieji pastebi skirtingų kartų požiūrius į vertybes. Jų nuomone, senesnieji labiau vertina žmoniškąsias vertybes, kurios susiformavo dar jų vaikystėje, o jaunesnieji – labiau vertina materialinius dalykus.

  • Microsoft Word 8 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (792 žodžiai)
  • Mokykla
  • Zivile
  • Žmogaus vertybės
    6 - 2 balsai (-ų)
Žmogaus vertybės. (2012 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogaus-vertybes.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 23:48
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo