Žmogiškieji ištekliai kursinis darbas


Įmonės charakteristika. Organizacinė valdymo struktūra. Darbuotojų skaičius pagal pareigybes. Darbuotojų struktūra pagal personalo kategorijas. Darbo vietų aprašymas. Reikalavimų profiliai. Darbuotojų paieška. Atrankos procedūra.


Uždaroji akcinė bendrovė „ACTIVELIFE“ yra ribotos civilinės atsakomybės privatusis juridinis asmuo, kurio pagrindinis tikslas yra pelno siekimas vykdant LR įstatymų nedraudžiamą veiklą. Pagrindinės bendrovės UAB „ACTIVELIFE“ veiklos kryptys yra sporto paslaugų teikimas, sveikatingumo programų sudarymas ir mitybos reguliavimas. UAB „ACTIVELIFE“ taip pat siūlo klientams SPA paslaugas ( masažus, pilingo procedūras, grožio paslaugas, sūkurines vonias, įvairių tipų pirtis). Yra sudaromos puikios sąlygos sportui, siūlomos aikštelės, salės bei reikalingos priemonės rengti krepšinio, futbolo, teniso, badmintono, tinklinio treniruotėms. Siekiama sukurti jaukią, ramią atmosferą, kur klientai galėtų praleisti savo laisvalaikį, skatinti sveiką gyvenimo būdą ir tobulinti kūno linijas. Siekdami išlaikyti ir stiprinti užimamas pozicijas šalies rinkoje, pilnai patenkinti ir pateisinti vartotojų poreikius bei lūkesčius, įmonės specialistai stengiasi išsiaiškinti vartotojų poreikius bei pasiūlyti unikalias ir individualiai pritaikytas procedūras, mankštos užsiėmimus, treniravimosi programas. Turėdama profesionalius ir patyrusius darbuotojus, nepriekaištingą reputaciją, modernią įrangą, palaikydama itin gerus santykius su tiekėjais bei gamintojais, bendrovė UAB „ACTIVELIFE“ sėkmingai veikia Lietuvos rinkoje. Įmonė bendradarbiauja su Lietuvos universitetų studentais, sporto mokyklomis, krepšinio, futbolo, teniso komandomis, taip pat ir Lietuvos moterų asociacija. Bendradarbiaujant sudaromos itin geros sąlygos naudotis teikiamomis paslaugomis, sudaromos galimybės užsisakant abonementus ilgesniam laikotarpiui gauti nuolaidą. Šiuo metu įmonėje dirba 40 darbuotojų, kuriems yra rengiamos įvairios stažuotės, suteikiamos galimybės keltis darbo kvalifikacijas. UAB „ACTIVELIFE“ rengia įvairius kasmetinius renginius, ruošia užsiėmimus įmonės darbuotojams, nuo ko darbo atmosfera yra tik dar malonesnė. UAB „ACTIVELIFE“ įmonė yra įsikūrusi strateginėje ir patogioje vietoje - Kauno centre, Laisvės alėjoje 55.

vyr. finansininkas; marketingo vadybininkas; vyr. asmeninė trenerė; masažų specialistai; grožio specialistai; sveikos gyvensenos specialistė; mankštos vedimo specialistė

administratorė; dietologė; treneriai (treniruoklių);masažuotojai jogos trenerė; fitneso trenerė; trenerių asistentaiūkio reikalų pavaduotojas

Vadovai: Įmonėje UAB „ACTIVELIFE“ yra vienas direktorius, kuris vadovauja visai bendrovės veiklai, organizuoja, kad būtų įvykdyti numatyti tikslai. Kadangi įmonė įsikūrusi Kaune ir mieste yra tik vienas padalinys, tai filialo vadovas taip pat yra vienas. Kadangi įmonėje dirba 40 darbuotojų, o vadovų personalo skiltyje dirba tik du asmenys, tai jie sudaro:

Specialistai: Įmonėje UAB „ACTIVELIFE“ dirba vienas marketingo vadybininkas, kuris užtikrinta sėkmingą kompanijos prekių ir paslaugų pateikimą rinkai. Taip pat įmonėje dirba vienas Vyr. finansininkas, kuris yra atsakingas už visą įmonės buhalteriją. UAB „ACTIVELIFE“ turi vyriausią asmeninę treniruočių trenerę, kuri dirba individualiai su klientais, taip pat yra atsakinga už visą trenerių veiklą. Įmonė turi du masažų specialistus (didelė masažų paklausa), kurie puikiai dirba ir kontroliuoja masažuotojų veiksmus. Grožio procedūrų specialistų įmonėje yra net penki, kurie puikiai atlieka savo darbą ir gražina visus lankytojus, užsisakiusius grožio procedūras. Įmonėje yra du sveikos gyvensenos specialistai, kurie patars kaip jaustis žvaliam ir būti sveikam. Bei mankštos vedimo specialistų yra du, kurie padeda prasijudinti.. Specialistai sudaro:

Kiti darbuotojai: Įmonėje UAB „ACTIVELIFE“ dirba dvi dietologės, kurios puikiai sugeba klientams sureguliuoti mitybą. Trenerių, kurie dirba prie treniruoklių salėje, įmonėje yra labai daug, jų dirba net septyni, nes taip daugiau klientų gali dirbti su jų pagalba ir asmeniškai konsultuotis dėl individualios sporto programos. Administratorė įmonėje yra taip pat viena, ji puikiai susitvarko su visais kompanijos reikalais. Taip pat dirba ūkio reikalų pavaduotojas. Kadangi žmonės šioje įstaigoje renkasi gausiai ir nori atsipalaiduoti, tai turime net septynis masažuotojus, kurie yra tikri meistrai. UAB „ACTIVELIFE“ įmonėje dirba viena jogos trenerė, kuri sudomina savo veikla ir sulaukia nemažai lankytojų. Treneriai turi net 4 asistentus, kurie jiems pagelbėja bei įmonėje dirba viena fitneso trenerė, kuri turi puikių sugebėjimų šokių srityje.

  • Microsoft Word 134 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (4578 žodžiai)
  • Universitetas
  • Roberta
  • Žmogiškieji ištekliai kursinis darbas
    8 - 2 balsai (-ų)
Žmogiškieji ištekliai kursinis darbas. (2016 m. Spalio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogiskieji-istekliai-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 23 d. 13:13
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo