Žmogiškojo resurso panaudojimas Lietuvos organizacijoje


Įvadas. Žmogiškųjų išteklių valdymo šiuolaikiniai ypatumai. Žmogiškųjų išteklių valdymo samprata. Žmogiškųjų išteklių valdymo aplinkos veiksniai ir funkcijos. Darbuotojų planavimas, verbavimas. Žmogiškųjų išteklių vertinimas ir mokymas. Darbuotojų atlygio sistemos formavimas. Žmogiškųjų išteklių tyrimas filiale „Pasvalio sūrinė“. Įmonės veiklos ir jos personalo pristatymas. Tyrimo metodologija. Tyrimo rezultatų analizė ir interpretacija. Personalo kompetencinis išskirtinumas ir jo struktūra. Darbuotojų poreikio planavimas ir verbavimas. Darbuotojų atranka ir adaptacija. Darbuotojų įvertinimas. Išvados. Literatūra. Priedai. Priedas.

Darbas su žmogiškaisiais ištekliais nėra trumpalaikis procesas, jis apima sritis nuo darbuotojų poreikio planavimo, kandidatų verbavimo ir atrankos iki darbo vertinimo, darbuotojų mokymo ir tobulinimo. Didelėse organizacijose žmogiškųjų išteklių valdymu rūpinasi to paties pavadinimo tarnyba arba atskiras specialistas, tačiau mažose personalas yra tiesiogiai pavaldus organizacijos vadovui, kuris sprendžia visus su personalu susijusius klausimus.

Darbo objektas: Žmogiškųjų išteklių valdymas Lietuvos organizacijoje.

Darbo tikslas: Išanalizuoti žmogiškųjų išteklių valdymo sritis filiale „Pasvalio sūrinė“.

Darbo uždaviniai:

1. Apibrėžti žmogiškųjų išteklių valdymo sampratos šiuolaikinius ypatumus.

2. Išanalizuoti žmoniškųjų išteklių valdymo sritis ir funkcijas.

3. Pristatyti ir įvertinti įmonės žmogiškųjų išteklių valdymą, darbuotojų struktūrą, personalo vadybos veiklas.

4. Atlikti tyrimą žmogiškųjų išteklių valdymo aspektu filiale „Pasvalio sūrinė“.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 157 KB
  • 2014 m.
  • 27 puslapiai (5392 žodžiai)
  • Universitetas
  • Monika
  • Žmogiškojo resurso panaudojimas Lietuvos organizacijoje
    10 - 4 balsai (-ų)
Žmogiškojo resurso panaudojimas Lietuvos organizacijoje. (2014 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogiskojo-resurso-panaudojimas-lietuvos-organizacijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 18:27
×