Žmogiškųjų išteklių valdymas Ibis Styles Vilnius, UAB


Įvadas. Darbo tikslas. Viešbutis “Ibis Styles Vilnius”. Veiklos pristatymas. Įmonės analizė. Personalo organizavimas. Personalo poreikio planavimas. Personalo reikalavimo profiliai. Personalo pareigybinė instrukcija. Personalo paieškos ir atrankos procesas. Personalo vertinimas. Personalo įdarbinimas, adaptavimas ir atleidimas. Motyvavimas, mokymas ir kvalifikacijos kėlimas. Konfliktai ir jų valdymas. Išvados. Rekomendacijos. Literatūros šaltiniai.


Personalo valdymo svarba yra suteikti lygias galimybės žmogaus karjerai bet kurioje organizacijoje. Jo tikslas yra suburti ir plėtoti į veiksmingą organizacijos veiklą, atsižvelgiant į darbuotojo gerovę. Taip pat užtikrinti sklandžią organizacijos veiklą.

Darbo tikslas : išanalizuoti viešbučio „Ibis Styles Vilnius“ 3* žmogiškųjų išteklių valdymą.

2. Išanalizuoti viešbučio „Ibis Styles Vilnius“ 3* žmogiškųjų išteklių valdymą.

3. Paruošti viešbučio „Ibis Styles Vilnius“ 3* personalo skyriaus dokumentus.

„Ibis Style Vilnius“ siekia būti patraukliausiu, plataus paslaugų spektro, aukščiausio lygio viešbučiu, kuriame būtų malonu apsistoti, dirbti ir investuoti. Viešbutis tiekia, ir toliau tieks, aukščiausios kokybės apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas, taip pat išlaikyti bei pritraukti naujus Lietuvos ir užsienio klientus.

Poreikiu planavimas gali buti pagal išsilavinimą, patyrimą, protinio išsivystymo lygį, sveikata, fizinį pasiruošimą, koordinaciją, atsakomybę ir pan.

Ji sudaryta iš bendrosios dalies, tarnybinės pareigos, tarnybinės teisės, darbuotojo atsakomybė. Papildomai gali būti įtrauktos skatinimo priemonės, baudos.

2. Administratoriaus skiriamas asmuo, turintis aukštąjį profesinį išsilavinimą. Šis asmuo turi turėti ne mažesnę nei 5 metų darbo pagal specialybę patirtį.

4.8. Kaip apdoroti informaciją šiuolaikinėmis techninėmis kompiuterinės technikos, komunikacijų ir ryšio priemonėmis.

4.11. Darbo saugos, saugumo, gamybinės sanitarijos ir priešgaisrinės apsaugos normas ir taisykles.

6. Administratorius tiesiogiai pavaldus UAB “Olizarų rūmai” priėmimo skyriaus vadovui

Viešbutis „Šekspyras“ taiko struktūruotą interviu ir praktinių užduočių atrankos metodus, norint įsitinkinti, ar kandidatai atitinka keliamus reikalavimus į laisvas darbo vietas.

Ar teko kada nors dalyvauti įgyvendinant grupinį projektą? Jei taip, koks buvo jūsų vaidmuo grupėje? Ar sunku buvo dirbti komandoje?

N – NEPATENKINAMAI – rezultatai dažniausiai yra prasti, darbo lygį reikia nedelsiant gerinti. Gavusiems šį įvertinimą asmenims neturėtų būti skiriami jokie paskatinimai.

Kuratoriaus vertinimas/išvada Kokybiška darbuotoja, kuri įdeda daug pastangų į savo darbą. Elgesys su klientais labai geras, tai žodžiu tai raštu. Sugeba spręsti problemas savarankiškai ir savo sugebėjimais pasiekia savo tikslą. Visapusiška veikla labai gera.

Padalinio/skyriaus vadovo vertinimo išvada Gerai išmano savo darbą ir yra kompetetinga darbuotoja. Per bandymo laikotarpį įrodė, kad yra darbšti, atsakinga ir galinti savarankiškai dirbti.

Kuratoriaus vertinimas/išvada Turi gerą lankomumo rekordą. Niekada nesiskundžia, kai paprašyta dirbti viršvalandžius. Mandagiai elgiasi su svečiais, taip pat ir su kolegomis. Darbo kokybė labai gera, bet galėtų padirbėti ant savarankiškumo. Paprasta, sąžininga ir mandagi darbuotoja. Visapusiška veikla gera.

Padalinio/skyriaus vadovo vertinimo išvada Atsakinga ir darbšti darbuotoja, kuri puikiai išmano savo darbą. Kokybiškas darbas ir bendrai gera darbuotoja.

Jolanta nuolat sujaukia darbo virtuvė (neišplauna savo indų, prišiukšlina ir pan.) ir tai Gintarei nepatinka, nes ji išauklėta būti švariai ir mandagiai. Bet dėl to, kad ji yra mandagi, ji nenori konflikto su bendradarbe ir išplauna jos indus. Vieną dieną vadovas atėjo į virtuvę kavos pasidaryti ir pamatė, kad virtuvė nesutvarkyta (Gintarė nespėjo jos sutvarkyti). Kai jis paklausė, kas taip paliko virtuvę, Jolanta apkaltino Gintarę. Ką jai daryti? Konflikto valdymo metodas: Spaudimas. Profesionalioje situacijoje nepatartina naudoti šio metodo, bet būtent šioje (asmeninei) situacijoje reikia priversti Jolanta prisiimti atsakomybę nes tai gali įtakoti jusų profesinėje srityje (vadovas tave vertins kitaip).

  • Microsoft Word 416 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 51 puslapis (7210 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eimantas
  • Žmogiškųjų išteklių valdymas Ibis Styles Vilnius, UAB
    10 - 2 balsai (-ų)
Žmogiškųjų išteklių valdymas Ibis Styles Vilnius, UAB . (2017 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogiskuju-istekliu-valdymas-ibis-styles-vilnius-uab.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 07 d. 00:14
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo