Žmogiškųjų išteklių valdymas referatas


Paveikslėlių sąrašas. Įvadas. Kavinės - baro ,,Berželis“ personalo analizė. Darbuotojų sąrašas. Personalo būklė. Amžiaus struktūra. Personalo kaita. Personalo kaitos intensyvumas(pagal atleidimo priežastis). Kavinės - baro ,,Berželis‘‘ organizacinė struktūra. Barmeno pareigybės analizė. Reikalavimų profilis barmenui. Barmeno pareiginė instrukcija. Personalo paieškos šaltiniai, kandidatų paieškos ir atrankos procedūros. Personalo paieškos šaltiniai. Skelbimas barmeno pareigoms užimti. Pagrindiniai klausimai priimant į darbą. Grupinio darbo autorių CV (priedas Nr. 1). Personalo už darbą atlyginimo sistemos. Materialinis atlygis. Moralinis atlygis. Delegavimo matrica, vadovaujantis 6K taisykle. Nurodymai darbuotojams, naudojantis 7K taisykle. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedas Nr.


Nei viena besikurianti, ar jau egzistuojanti įminė negali egzistuoti be žmogiškųjų išteklių, jų pareigybių ir taisyklių ribų nustatymo. Sudarytų klausimynų priimant naujus darbuotojus į laisvas darbo vietas. Šiame darbe atliekamas minimalus įmonės, kavinės – baro ,,Berželis‘‘ statistinių ir personalo analizės duomenų tyrimas. Tyrime trumpai apžvelgiami ir pateikiami, statistiniai įmonės personalo skaičiavimai ir gauti rezultatai. Darbuotojų pareigybės aprašymo pavyzdys, ir kiti personalo pareigoms apibrėžti naudojami būdai.

Darbo tikslas: trumpai apžvelgti naudojamus metodus įmonės žmogiškųjų išteklių valdyme, jų darbo organizavime, ir reikalui esant statistinių duomenų skaičiavime ir pateikime.

Darbo metodai: užduotys atliekamos dirbant savarankiškai, naudojantis informacinėmis technologijomis, praktinių darbų užrašais, įvairia metodinė medžiaga skelbiama internete.

Atlikta statistinė kavinės – baro ,,Berželis‘‘ analizė. Analizėje pateikti analizuojami duomenys, nuo įmonės gyvavimo laikotarpio pradžios iki dabar. Tai yra nuo 2012-04-23 iki 2015-12-01.

100-450=-350%, arba tai, kad nuo įmonės atsidarimo, darbuotojų skaičius išaugo 3.5 karto.

Mandagiai aptarnauti klientus,visų gėrimų, produktų, patiekalų kurie siūlomi baro asortimente pavadinimus.

Žinoti kokteilių sudėtis ir savybes.

Žinoti saugos, priešgaisrines saugos ir sveikatos reikalavimus.

Kavinė – baras ,,Berželis“ kolektyvas ieško komandos narių, norinčių tapti šio verslo dalimi ir kviečia prisijungti.

Jei jūs galvojate vien apie pinigus, tai jūs klaidingame kelyje. Atlygiai panašūs visur, o mes kvepuojame savo darbu ir rinkos dėsniais. Mums svarbiausia žmoniškumas, geras tonas, jauki aplinka ir be abejo, kad klientas visada išeitu su šypsena.

Klausimai, užduodami darbo pokalbio metu, yra skirti išsiaiškinti, kaip žmogus yra linkęs elgtis įvairiose situacijose. Suprasti kas jam patinka, ar nepatinka. Kokie jo tikslai ir siekiai. Jais siekiama išsiaiškinti ar kandidatas pritaps prie kolektyvo ir ar atliks savo pareigas. Priimant į darbą naują žmogų užduotume šiuos pagrindinius klausimus, jo tinkamumui įvertinti:

Kuo gelėtu būti naudingas mūsų įmonei?

Kodėl buvote atleistas/išėjote iš pastarojo darbo?

Ar jum labiau patinka dirbti vienam, ar komandoje?

Direktorius, buhalterė - kasininkė, vadybininkė gauna pastovų – fiksuota atlyginimą. Barmenai, virėjai, padavėjai ir valytoja gauna pastovų atlyginimą plius kintamą atlyginimą, kuris priklauso nuo papildomai išdirbto laiko, banketų. Jei kavinė – baras per metus dirbo pelningai, turėjo daug banketų darbuotojams metų gale išmokama premija.

  • Logistika Referatas
  • Microsoft Word 93 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (2173 žodžiai)
  • Domas
  • Žmogiškųjų išteklių valdymas referatas
    10 - 4 balsai (-ų)
Žmogiškųjų išteklių valdymas referatas. (2016 m. Vasario 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogiskuju-istekliu-valdymas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 23:52
×