Žmogiskųjų išteklių valdymo inovacijos


Žmogiškųjų išteklių valdymas aprasymas. Zmogiskuju istekliu mokslas rasinys. Personalo valdymo inovacijos turizmo imoneje. Inovacijos referatas. Personalo ugdymas inovacijos. Personalo valdymo inovacijos. Inovacijos kuria mokymo metodus. Valdymo inovacijos ir tobulinimas.

Žmogiškųjų išteklių valdymo inovacijos. Personalo atrankos inovacijos. Inovatyvūs personalo verbavimo, paieškos ir atrankos būdai. Darbdavio įvaizdis. „karjeros dienos“. Galvų medžiokė. Darbuotojų nuoma. Personalo ugdymo ir tobulinimo inovacijos. Asmeninis ugdymas. Asmeninio ugdymo ir psichoterapijos skirtumai. Darbuotojų ugdymas „toyota“ metodu. Naudota literatūra ir kiti šaltiniai.

Organizacijų praktikoje pastaruoju metu ypač išsiplėtė personalo mokymo veiklos plėtra, kurią visų pirma nulėmė nuolat kintanti organizacijos aplinka ir būtinybė konkuruoti su užsienio įmonėmis. Stiprėjanti konkurencija skatina įmones skirti daugiau lėšų ugdyti darbuotojų kompetenciją ir kelti kvalifikaciją, nes tai padeda tobulinti vidinį valdymą ir išorės klientų aptarnavimą. Darbuotojų žinios ir įgūdžiai šiuo metu yra ypač svarbus verslo organizacijų svertas konkurencinėje kovoje, o pats personalo mokymas įgauna strateginę reikšmę.

  • Microsoft Word 34 KB
  • 2013 m.
  • 10 puslapių (2088 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gabriele
  • Žmogiskųjų išteklių valdymo inovacijos
    10 - 2 balsai (-ų)
Žmogiskųjų išteklių valdymo inovacijos. (2013 m. Kovo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogiskuju-istekliu-valdymo-inovacijos.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 04 d. 13:46
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo