Žmogiškųjų išteklių valdymo namų darbas


Įvadas. Asmenybės tipas ir temperamentas. Išvados. Taigi, atlikusi testus nusistačiau savo asmenybės tipą, kurio aprašymas buvo labai išsamus ir sužinojau ne mažai įdomių dalykų, kurie pabrėžia šio tipo išskirtinumą iš kitų tipų. Literatūra.

Darbo tikslas. Įvertinti save, surašant kas mano asmenybės ir temperamento žmogui yra rekomenduotina, kas nerekomenduotina, kaip privalu elgtis vienoje ar kitoje situacijoje.

Darbo metodai. Darbe analizuosiu atliktų įvairių psichologinių testų gautus rezultatus ir nustatinėsiu savo temperamentą, asmenybės tipą, bei esminius charakterio bruožus pasireiškiančius profesinėje srityje.

Darbo struktūra. Atlikti įvairūs asmenybės tipo ir charakterio nustatymo testai, bei įkelti gautų rezultatų aprašymų ištraukos atitinkančios buvo darbo temą.

Atlikusi įvairius testus gavau kai kuriuose visiškai skirtingus rezultatus, pvz., nustatinėdama savo asmenybės temperamento tipą vienuose rezultatuose gavau rezultatus, kad esu sangviniška, o Aizenko testo rezultatuose išryškėjo melancholiškas temperamentas. Tačiau labiausiai išsamius rezultatus gavau atlikusi MBTI asmenybės tipo testą ir sužinojau, kad mano asmenybės tipas yra INFP.

INFP kaip bendradarbiai: Siekia harmonijos ir bendradarbiavimo. Labai malonūs ir draugiški, bet tuo pačiu gana drovūs ir uždari – INFP tipo žmonėms gali būti sunku pritapti prie kolektyvo, jei jų kolegų asmenybės labai skiriasi nuo jų pačių. Nemėgstantys diskusijų apie techninius dalykus ar su tuo susijusių darbų. Dažniausiai palaiko psichologinį atstumą tarp savęs ir kolegų. Nemėgsta bendravimo telefonu ir tiesiog negali pakęsti, kad jų darbą trukdo nepaliaujantys skambučiai. Labai stengiasi išsisukti iš konfliktų darbo vietoje – INFP jaučiasi labai nepatogiai, kuomet reikia palaikyti vieną ar kitą pusę.

  • Vadyba Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 78 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (885 žodžiai)
  • Sarunas
  • Žmogiškųjų išteklių valdymo namų darbas
    10 - 7 balsai (-ų)
Žmogiškųjų išteklių valdymo namų darbas. (2016 m. Sausio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogiskuju-istekliu-valdymo-namu-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 18:45
×