Žmogiškųjų išteklių valdymo problemos UAB „Sanitex“


UAB „Sanitex“ žmogiškųjų išteklių valdymo problemos. Apie UAB „Sanitex“. Istorija. Teikiamos paslaugos. Įmonėje sanitex valstybinio. Pagrindinės problemos valdant žmogiškuosius išteklius. Darbo pasidalyjimas. Motyvacija ir karjera. Baudos ir pagyrimai. Priversinis darbas. Kontrolė – reguliavimas. UAB „Sanitex“ naudojami tokia kontrolės būdai. Motyvacija. Problemos, kurios gali būti aktualios „Sanitex“ bendrovei. Klausimai. ??? Kelintais metais buvo įkurta UAB „Sanitex“? 2010 m. įmonė pradėjo savo veiklą? Kur buvo pradėta prekybinė veikla? Kelintais metais buvo įkurtas filialas Šiauliuose? Kokias paslaugas teikia įmonė? Kiek darbuotojų dirba įmonėje? Kuri iš pateitų problemų įmonei yra labai svarbi ir yra puikiai išspręsta? Kurios problemos įmonėje nėra sprendžiamos?


Visas įmonės teikiamas paslaugas galima paskirstyt į keturias grupes: 1. Logistiką 2. Paslaugas internetu 3. Prekių priežiūrą 4. Biuro paslaugas.

Darbuotojų samda Vadovo valdymo patirties trūkumas Darbo padalyjimas Darbuotojų tarpusavio santykiai, konfliktai Kontrolė Nuobaudos ir pagyrimai Priverstinis darbas Profesionalumas, motyvacija Ypač akcentuojamos darbuotojų kompetencijos ugdymas, karjeros, atsakomybės problemos.

Darbo pasidalijimas „Sanitex“ įmonėje yra labai svarbus. Pagrindinis darbo pasidalijimo uždavinys: suteikti kiekvienam darbuotojui galimybę dirbti pasirinktame filiale, neviršinant darbo normos ar valandų skaičiaus. Taip pat įmonėje naudojamas grupinis darbas, kuris padeda greičiau ir efektyviau įveikti sudėtingesnes ar svarbesnes užduotis. Jokia stambi ar svarbi užduotis nebus užkrauta vienam žmogui ir jis vienas nebus atsakingas už galimą padarytą žalą ar netikslumus, todėl tokius darbus atlieka grupės sudarytos iš ne mažiau nei keturių asmenų.

Taip pat visi darbuotojai turi galimybę kvalifikuotis bei kilti karjeros laiptais, tobulėti pats ir tobulinti savo darbo įgūdžius.

Įmonėje „Sanitex“ propaguojamas pirmasis būdas- darbuotojai skatinami tiek ekonomiškai, tiek psichologiškai. Tiesioginis ekonominis paskatinantis būdas tai premijų ir priedų teikimas už padarytą pažangą ar labai gerai atliktą svarbų pavedimą ar užsakymą, kuris gali turėti didelės reikšmės tolesnei įmonės veiklai ir klestėjimui. Taip pat UAB „Sanitex“ naudojamas ir psichologinis paskatinimas. Darbdaviai ar aukštesnieji asmenys skatina savo darbuotojus padėdami jiems įveikti problemas, girdami daromą darbą ar suteikiant reikiamą pagalbą įvykus nemaloniam incidentui.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 143 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 35 puslapiai (1209 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kornelija
  • Žmogiškųjų išteklių valdymo problemos UAB „Sanitex“
    10 - 2 balsai (-ų)
Žmogiškųjų išteklių valdymo problemos UAB „Sanitex“. (2017 m. Rugpjūčio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogiskuju-istekliu-valdymo-problemos-uab-sanitex.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 05:27
×