Žmogų ir klystkeliuos tamsiuos ne taip paprasta ir lengva paklaidinti


Žmogų net ir klystkeliuos tamsiuos ne taip jau lengva paklaidinti. Ar lengva paklaidinti zmogu. Zmogu net ir klystkeliuos tamsiuos netaip jau paprasta ir lengva paklaidinti. Zmogu net ir klystkeliuos tamsiuos. Ar lengva zmogu paklaidinti. Žmogų net ir klystkeliuos tamsiuos ne taip jau paprasta ir lengva paklaidinti. Ar zmogu lengva paklaidinti. Rasinys ar lengva paklaidinti zmogu. Rasinys ar lengva zmogu paklaidinti. Kaip apgauti zmogu rasinys.

Žmogų ir klystkeliuos tamsiuos ne taip paprasta ir lengva paklaidinti. Lietuvių kalbos rašinys.

XXI amžių nuo Kristaus gimimo skaičiuojant Žemė, anot mokslininkų, akivaizdžiai patobulėjo: technologijų gausa leidžia žmonėms gyventi komfortiškesnį gyvenimą, o pasiekimai medicinos srityje daro jį ilgesnį ir laimingesnį. Kelionių pasiūlymų, pramogų, netgi tikėjimo pasirinkimų gausa suteikia žmogui galimybę priimti labiausiai patinkantį sprendimą, tačiau kartu gali jį suklaidinti. Tačiau ar tikrai žmogų apgauti ir priversti jį paklysti?

Nuo pat atsiradimo žmogus buvo laisvas ir neproklausomas, bet jo sąžinės, pasirinkimo laisvė buvo įteisinta tik įsigalėjus demokratijai. Tačiau visais laikais buvo tolių, kurie žmogaus laisvę norėjo suvaržyti – jei ne priverstine vergija kitiems, kilmingiesiems žmonėms, tai pavyzdžiui, bibliniam veikėjui – velniui. Šis pykčio, neapykantos ir išdavystės simbolis, pasak Biblijos, ne kartą suklaidino žmones, pavergė jų sielas.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (320 žodžiai)
  • Mokykla
  • Martynas
  • Žmogų ir klystkeliuos tamsiuos ne taip paprasta ir lengva paklaidinti
    10 - 2 balsai (-ų)
Žmogų ir klystkeliuos tamsiuos ne taip paprasta ir lengva paklaidinti. (2013 m. Vasario 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogu-ir-klystkeliuos-tamsiuos-ne-taip-paprasta-ir-lengva-paklaidinti.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 18:00
×