Žmogus ir aplinka egzamino klausimai ir patarimai


Aplinkosaugos analizė. Aplinkosaugos veiksmingumo vertinimas ekožemėlapio sudarymas. Poveikiai aplinkai ir aplinkosaugos veiklos planas. Darbo saugos organizavimas. Gaisrinės saugos organizavimas. Civilinės saugos organizavimas.

Projekto „Žmogus ir aplinka“ tikslas - išanalizuoti žmogaus ir aplinkos sąveikas ir parengti tobulinimo galimybės N įmonėje. Šio projekto rengimas organizuojama komandinio darbo principu. Projektą siūloma rengti 2-4 studentams. Siūloma pasirinkti patikimus, išmanančius dalyką partnerius, nes kurti komandą vadovaujantis tokiais aspektais patartina ir dirbant realiame darbo pasaulyje. Komandos darbą ir atskirų projekto dalių tarpusavio sąsajas koordinuoja išrinktas vadovas. Visos projekto dalys turi būti susietos, kiekvienoje dalyje paskaičiuoti rodikliai turi daryti įtaką projekto finansinei daliai. Komandos nariams siūloma bendrauti ne tik mokymo įstaigoje, bet ir virtualioje aplinkoje.

Komanda, atlikusi visas atskirų skyrių praktines užduotis, rezultatus susistemina ir projektą pristato viešai (dėstytojams ir grupei). Darbas pristatomas, parengus skaidres su pagrindine informacija ir naudojantis vaizdo demonstravimo priemonėmis. Komandos nariai pristato projektą, jo finansines prognozes, atsako į pateiktus klausimus. Projekto pristatymui skiriama 7-10 min., pateikiama 10-12 skaidrių.

Visos projekto dalys turi būti susietos, kiekvienoje dalyje paskaičiuoti rodikliai turi atsispindėti projekto finansinėje dalyje. Darbo apimtis 22-25 psl.

projektas rengiamas naujai steigiamai įmonei (pvz., planuojama steigti jaunimo klubą, kavinę, automobilių taisymo įmonę, statybos darbų įmonę ir kt.); šiuo atveju studentų komanda sugalvoja įmonę ir planuoja, kokių priemonių reikės, siekiant užtikrinti žmogaus ir aplinkos saugą;

projektas rengiamas realiai veikiančiai organizacijai – analizuojama esama padėtis ir teikiami pasiūlymai tobulinimui.

trumpa esamos (jei organizacija realiai veikianti) arba numatomos veiklos apžvalga;

gaminamų gaminių arba teikiamų paslaugų aprašymas;

  • Microsoft Word 47 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1457 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laura
  • Žmogus ir aplinka egzamino klausimai ir patarimai
    10 - 3 balsai (-ų)
Žmogus ir aplinka egzamino klausimai ir patarimai. (2016 m. Sausio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogus-ir-aplinka-egzamino-klausimai-ir-patarimai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 08:05
×