Žmogus nelaimingas todėl, kad nepažįsta gamtos


Kodėl žmogui svarbu jausti harmoniją su gamta. Ar zmogui svarbu jausti harmonija su gamta. Ar siuolaikiniam zmogui svarbi gamta. Ar zmogui svarbu jausti harmonija su gamta?. Ar svarbu zmogui jausti harmonija su gamta. Harmonija su gamta. Ar siuolaikiniam zmogui svarbi gamta rasinys. Kodel zmogui svarbu jausti harmonija su gamta?. Ar svarbu jausti harmonija su gamta. Ar svarbu jausti harmonija su gamta?.

Remtasi J. V. Gėtės ,,Faustas“, K. Donelaičio ''Metai''.

Nuo senų laikų, kai dar pramonė nebuvo mums tokia svarbi, kokia svarbi yra dabar, žmogus ir gamta gyveno visiškoje harmonijoje. Nors gamtos ir žmogaus ryšys šiais laikais gerokai susilpnėjęs, bet gamta vis dar gali suteikti žmogui laimės.

Žmogus – lyg gamtos sūnus. Ji mums suteikia atgaivą sielai, mus globoja, poetams gamta yra vienas iš pagrindinių ir puikiausių įkvėpimo šaltinių, rašytojai savo kūriniuose pabrėžia, kad gamta yra labai svarbi mūsų sudėtingame pasaulyje ir, kad nereikėtų pamiršti, kad žmogus – gamtos dalis. Būtent šie dalykai verčia mus jaustis laimingais.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 4 puslapiai (494 žodžiai)
  • Mokykla
  • Greta
  • Žmogus nelaimingas todėl, kad nepažįsta gamtos
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Žmogus nelaimingas todėl, kad nepažįsta gamtos. (2012 m. Gruodžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogus-nelaimingas-todel-kad-nepazista-gamtos.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 16 d. 00:11
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo