Žmogus sielos grožis


Žmogus sielos grožis. Myra. Welch. Gyvenimo tik trumpą dalį mes gyvename. Seneka. Literatūros sąrašas.

Taigi dvasinio gyvenimo pradžia - kūno šiluma. Ją visados perduoda emocijos, o jų treniruotė yra nuostabus meilės kvietimas.

Žmogus pirmiausia turi eiti ten, kur jį šaukia dar vaikystėje išryškėję polinkiai.Kai jis atras savo vietą gyvenime, tik tada galės būti meilės šaukliu. Tik toks žmogus gali spinduliuoti gėrį kitiems.

Žmogus gimė, kad pamatytų saulę, tačiau dar didingiau turėtų būti sukūrus saulę žmogaus širdyje. Kodėl mes džiaugiamės saulėtekiu? Todėl, kad saulė yra kūrėja. Ji sukuria visas spalvas: nuo švelnių pastelinių, minkštų iki rūščių, tamsių, keliančių nerimą. Jos energija įsiūbuoja žemę kaip laivą.

Būtų gera, kad ir subrendęs žmogus, gražus savo darbais, mintimis, jausmais įsiūbuotų aplinkui esančius žmones, duotų savo energiją ir skatintų naujiems pokyčiams aplinkinius. Be abejo, tai sugeba daryti gražūs žmonės, spinduliuojantys meilę ir kuriantys meną, grožį...

Grožis - be galo didelė jėga. Jis šlifuoja, tobulina žmogaus dvasią, kilnina jį. Rašytojas Juozas Grušas nevertina tokio grožio, kuris atitrauktas nuo etikos, moralės ar jo nesupranta. Jei jis nesusietas su kūrėjo sąžine, gėriu, socialine aplinka, žmonių santykiais, jei uždarytas dramblio kaulo bokšte, tai yra paprasčiausia netiesa. Kiekvienas menininkas privalo kurti grožį, bet drauge brautis į būties gilumą, suprasti žmonių vargus, kančias, jų likimų tragizmą, viską surišti su gyvenimu. Grožis privalo turėti savyje žmogiškąją išmintį. Nereikia garbės siekti. Jeigu tu sukursi grožio krislelį - tai ir bus tau atlyginimas. Jis teigė, jog talentas be drąsos - tik pusė talento. Lengva eiti visų išvaikščiotu vieškeliu, bet reikia pabandyti surasti savo. O tai yra šedevro paslaptis: praskinti naują kelią. Emersonas sakė: kiekviena siena yra vartai. Tik reikia kalti ir kalti...Ir atrandi: staiga prasiverži pro tą sieną - ir atsiveria nauji plotai, nauji horizontai.

  • Pedagogika Namų darbas
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2016 m.
  • 8 puslapiai (1343 žodžiai)
  • Universitetas
  • Irena
  • Žmogus sielos grožis
    10 - 5 balsai (-ų)
Žmogus sielos grožis. (2015 m. Sausio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmogus-sielos-grozis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 20:00
×