Žmonės skirtingai elgiasi su savo sveikata


Žmonės skirtingai elgiasi su savo sveikata.


Mūsų visuomenė gyvena sočiai ir nuolaidžiauja savo silpnybėms. Mes per daug rūkome, per daug geriame ir per daug valgome. Daugelis norime gyventi sveikai, tačiau nežinome nuo ko pradėti. Mintys apie sveiką gyvenseną pirmiausia atsiranda galvoje ir tik vėliau imamės konkrečių veiksmų. Tam reikia subręsti ir protu ir dvasia, kad galėtume teisingai įvertinti, kas mums yra svarbiau, ar dabar gyventi nesveikai ir žaloti savo organizmą, ir senatvėje turėti krūvą sunkių lėtinių ligų. O gal tiesiog nuo šiandien, pradėti po truputį rūpintis savimi ir taip atitolinti senatvę ir ligas.

Sveikos gyvensenos esmė:1. Asmens higiena2. Žalingų įpročių atsisakymas3. Sveika mityba4. Fizinis aktyvumas5. Streso kontrolė6. Sveika aplinka7. Medicininė priežiūra

Aš galiu drąsiai teigti, kad esu laiminga, sveika, turiu gražią šeimą, auginu du nuostabius vaikus, studijuoju, viskuo domiuosi, daug sužinau naujovių, įgytas žinias pritaikau sau ir namiškiams. O svarbiausia tai, kad esu mylima, jaučiuosi saugi ir rami. Tačiau pagal sveiką gyvenseną aš darau daug klaidų, todėl viską išsiaiškinusi, bandysiu po truputį keisti savo ir šeimos nusistovėjusias neteisingas manieras. Taip išmokysiu savo vaikus ir save sveikai maitintis ir truputį kitaip žiūrėti ir branginti savo gyvenimą.

Turiu būtinai keisti dienos mitybos įpročių rėžimą, sureguliuoti savo visą mitybą: pavalgyti dienoje penkis kartus ir jokiu būdu negalima persivalgyti. Į savo mitybos racioną įvesiu daugiau vaisių ir daržovių.

  • Sveikata Analizė
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1385 žodžiai)
  • Dovile
  • Žmonės skirtingai elgiasi su savo sveikata
    10 - 10 balsai (-ų)
Žmonės skirtingai elgiasi su savo sveikata. (2016 m. Kovo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmones-skirtingai-elgiasi-su-savo-sveikata.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 00:21
×